Визията издава сексуалните тайни на жените

Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Dior » 03 Апр 2013, 13:15

red hair.jpeg
red hair.jpeg (4.79 KiB) Прегледано 2275 пъти
Със сигурност визията има голямо значение за това как ще бъде възприеман един човек. Тя може да издава зрялост или младост и много други тайни, включително и …сексуални...
Червенокосите жени са по - сексуално активни, отколкото притежателките на друг цвят коса, сочат последните изследвания. На подсъзнателно ниво мъжете забелязват руменината по бузите и огнените оттенъци на косата и ги асоциират с добра плодовитост и сексуална пламенност. Класическата представа за червенокосите жени е, че са красиви, сексапилни и самоуверени в леглото. Брюнетките изглеждат в очите на мъжете като мистериозни, но по - сериозни и вдъхващи респект. Блондинките пък се славят за по-игриви и флиртуващи, забавни и приятелски настроени, но по - достъпни в сравнение с брюнетките и огненокосите си посестрими.
Гардеробът също може да издаде дали сте палави или не. Ще се съгласите, че един бърз поглед ни е достатъчен, за да разберем, че срещу нас стои истинска жена. И не е нужно да прави всичко възможно, за да изтъкне това, то просто си личи. За сексапилната жена не е от значение къде ще ходи – в офиса, на купон или на родителска среща, във всички ситуации тоалетът й ще бъде секси. Дънките например често са признак за депресия, а роклите и добре подбраните аксесоари говорят за добро настроение. Походката също издава степента на сексуално удовлетворение. При наличието му стъпките на дамите стават по-леки, а те изглеждат като "летящи феи". Тайната се крие във факта, че сексът отпуска мускулите.
А колко тайни разкрива гримът? Червилото също може да издаде типа сексуалност. Момичетата, които избират червеното са по – смели и самоуверени от представителките на пола, които предпочитат неутрални тонове. Аналогично с червената коса, мъжете свързват алените устни със силни нива на възбуда, свежест и здраве.
А вие смятате ли, че визията издава сексуални тайни? Хайде да поклюкарстваме! Мислите ли, че червенокосите жени са по – секси? Женствеността и сексапилът синоними ли са? Престрашавате ли се да си сложите яркочервено червило? И води ли то до опашка от ухажори?
is.jpeg
is.jpeg (5.35 KiB) Прегледано 2267 пъти
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот victory » 03 Апр 2013, 15:16

Така е. Цветът на косата издава много за жените. Не случайно казват, че когато една жена иска промяна в живота си, то сменя цвета или прическата. Аз харесвам тъмнокоси мадами. Намирам ги за по - чувствени...Стилът издава някои детайли, но аз лично не се вглеждам в дрехите. Що се отнася до походката, по начините на движение наистина си личи каква е жената под чаршафите, а за грима не мога да коментирам. Предпочитам без...Излишно цапане на ризите ми :P
victory
 
Мнения: 63
Регистриран на: 05 Фев 2013, 10:59

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот geriva » 09 Апр 2013, 11:03

Тук може да поспорим. :D
Вярно е, че има жени, които с визията си провокират и опитват да привлекат внимание, но....
Голяма част от мъжете твърдят, че именно привидно скромните на вид жени били истински "тигрици" в леглото. Твърдението си има следното обяснение: Дамите, които не са толкова атрактивни, по-често имат неосъществени желания и така че, когато им бъде оказано нужното внимание , те се стараят повече и дават всичко от себе си, за да се представят добре. Докато другите- нагласените, провокативни мадами, били свикнали на глезене и не били толкова инициативни в леглото.
Вие какво ще кажете? :lol:
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Evgenia » 09 Апр 2013, 11:33

Аз смятам, че сексуалността опира до индивидуалността. Няма значение дали се киприш и мъжете ти обръщат внимание или страдаш от липсата му и се стараеш да го привлечеш...Сексуалността идва отвътре. Тя се притежава! Може бе се и доразвива, но основното е ген или и аз нз как точно да го определя. :P
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот laurence » 16 Апр 2013, 14:39

Сексуалната ориентация си личи най - вече по очите :P Зениците се разширяват при вида на хора, които ни привличат сексуално, и разкриват неизменно сексуалната ни ориентация...
laurence
 
Мнения: 51
Регистриран на: 29 Мар 2013, 11:47

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот ramimni » 07 Юли 2016, 15:09

Чак пък сексуалните тайни! Харесваш си нещо от вида на този срещу теб, което привлича погледа ти и по твои си някакви асоциации го смяташ за много секси. За всеки е различно.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот vanessa_ » 11 Юли 2017, 14:12

Пълни глупости са това. Дънките били издавали депресия, пък роклите не. Мога да ви кажа една депресирана жена, кото ходи кгоато е тъжна с рокли, а когато е в добро настроение уверено носи удобни дънки.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот silver933 » 12 Юли 2017, 09:11

Може да показва някакво настроение при жените, те си играят много с външния си вид и той може да се променя и да показва различни желания и настроения.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Lili_pili » 12 Юли 2017, 11:36

Между червенокоса и рижа има разлика, тази н аснимката долната за мен е рижа. Те главно се свързват с девственост, с нещо детско и невинно, докато това изобщо не е обяснено в написаното. Там се говори за пламенна червенокоса, с плътен цвят, излъчваща сексапил. Но не съм съгласна с генералните заключения, като е с неутрално червило и дънки не искала да прави секс и подобни. Пълни глупости, всяка жена се облича така, че да се чувства уверена и секси, а за да е секси не трябва да е облечена по калъп - с рокля и червено червило, може да е с дънки и само черен молив на очите
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Визията издава сексуалните тайни на жените

Мнениеот Lollipop » 24 Юли 2017, 11:18

Е, чак пък толкова, мисля че всяка жена следва повече собствения си стил, отколкото такива препоръки. Аз нямам нито едни чифт високи обувки, имам няколко спортни рокли и това ми е, това означава ли, че нямам сексуалност и не обичам да я демонстрирам? Не мисля така..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта