s_ivelina написа:Здравейте отново..
Въведохме картоф и морков-понася й.обаче тиквата не я харесва и се мръщи на нея.не я давам..въведох й преди седмица нектар от банан.пие с удоволствие.даже не и стига..на 19 ще почне 5 месеца.с каква каша да започна-оризова ли..и да й давам по колко.както е описано на указанието..кога да й включа асорти зеленчуково пюре и плодови пюрета..доста ми е апетитна..вечер само водичка й давам..наддала е 6.200кг и е дълга 59см..добре ли й са килограмите..Благодаря!Слънчев и усмихнат ден!

Здравейте,
може да дадете оризова каша на следобедното хранене, като в началото започнете постепенно с една- две лъжички и така докато заместите напълно следобедното хранене с каша. Зеленчуковото пюре асорти може да дадете, след като сте въвели всеки един от зеленчуците съдържащи се в него, преди това по-отделно. Плодово пюре може да давате между храненията, то не замества нито едно хранене. Килограмите са и добре за възрастта.
Поздрави,
д-р Кисьова