Хранителните добавки - какви са те?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Хранителни добавки - за или против!

Мнениеот Dust » 14 Мар 2019, 11:18

Е, не мога да ги отрека, при положение, че има хора, които са алергични към определени храни и няма как по друг начин да си набавят определени вещества. За мен лично са излишни, защото смятам, че се храня що годе разнообразно и нямам здравословни проблеми.
Dust

Мнениеот Ая123 » 26 Мар 2019, 15:25

Като знам как се храня, нямам нищо против. Просто има групи храни, които недолюбвам и няма друг начин да си доставя нужните вещества, освен с добавки.
Ая123

Мнениеот gerrito » 27 Мар 2019, 09:32

Хранителните добавки понякога са наистина единствения начин да си набавиш някои необходими вещества, особено при силни алергии към определени групи храни. Аз за щастие нямам подобни алергии, но тренирам активно и често вземам аминокиселини на Optimum Nutrition от тук - има голям избор на хранителни добавки https://sportensklad.bg/hranitelni-dobavki . Иначе съм твърдо против всякакви "добавки" за отслабване, уж на растителна основа от магическа Худия в пустинята Калахари и първо че нямат никакъв ефект, но и могат да бъдат много опасни. Предполагам всички се сещат за кой точно продукт говоря.
gerrito

Препоръчайте ми таблетки за отслабване

Мнениеот MIMI_83@abv.bg » 29 Ное 2021, 19:53

Таблетки за спомагане на сваляне на килограми? Благодаря!
MIMI_83@abv.bg

Re: Препоръчайте ми таблетки за отслабване

Мнениеот AnnF » 02 Авг 2022, 15:21

MIMI_83@abv.bg написа:Таблетки за спомагане на сваляне на килограми? Благодаря!

Искам да кажа веднага, че бях предпазлива към хранителните добавки и средствата за отслабване! Чух много отрицателни отзиви и разочарования. Реших да опитам Guavital+, защото вече бях в безнадеждно положение и много ми хареса съставът му: естествени екстракти, за действието за които чух много.

Поръчах средството на официалния уебсайт. Седмица по-късно забелязах, че започнах да се храня по-бързо и гладът престана да засенчва целия ум. В резултат на това наистина отслабнах. Действието на коктейла приятно ме впечатли. Зарадва ме липсата на странични свойства. След края на курса минаха 7 месеца и теглото ми остана нормално. Най-накрая се сбогувах с излишните килограми! Тялото ми се стегна и стана стройно.

Надявам се моята тайна да ви помогне. В крайна сметка всичко е толкова просто: вкусен коктейл 2 пъти на ден и тялото ви започва да изгаря излишъка.
AnnF

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти