ЧУЖДО ТЯЛО В ДИХАТЕЛНИТЕ ПЪТИЩА

Re: Чуждо тяло попаднало в гърлото

Мнениеот kalina_216 » 24 Мар 2017, 14:25

МНого е странно, че всъщност изявевднъж нещо е попаднало в гърлото ти! Каквото и да е, потърси лекар, нещата, които описваш не са никак безобидни според мен, може да се стигне до някакви сериозни последици, след като ти е и трудно да дишаш, това е достатъчен повод да търсиш лекар, а нека е въображаемо!
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Чуждо тяло попаднало в гърлото

Мнениеот FramarLekari » 24 Мар 2017, 15:34

Здравейте, Моника.Иванова!

Добре е да посетите лекар. Ако не сте погълнали някакъв предмет, освен на психична основа, е възможно да се появят симптоми поради повръщането и евентуален рефлукс на киселина, което може да предизвика неприятни усещания.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Спешен въпрос за топче в гърлото

Мнениеот Poly_84 » 04 Авг 2022, 21:28

Здравейте!
Имам един много сериозен за мен въпрос. Имам вреден навик да си бъркам в носа.Днес, без да искам, зеленото топче, което е голямо колкото фаланга, влезе в хлъзгавата задна част на носа и докато се усетя, влезе и в гърлото. Опитах с жабурене на гърлото с вода и чай да го изкарам, но то само влезе още по -навътре.Проввах да го избутам от гърлото надолу, като хапнах кисело мляко и хляб и пак нищо. Усещам го като заседнало в гърлото ми,страх ме е да не се задуша. Топчето беше зелено и твърдо.Искам да ви попитам дали това е опасно.Вече не знам какво да правя.Предварително Ви благодаря за съветите и мненията.
Poly_84
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Авг 2022, 21:15

Re: ЧУЖДО ТЯЛО В ДИХАТЕЛНИТЕ ПЪТИЩА

Мнениеот Violetta » 04 Авг 2022, 22:59

Но какво е това зелено топче, откъде се появи?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: ЧУЖДО ТЯЛО В ДИХАТЕЛНИТЕ ПЪТИЩА

Мнениеот Poly_84 » 04 Авг 2022, 23:08

ОНосен секрет.От бъркане в носа.
Poly_84
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Авг 2022, 21:15

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта