Епилация с ленти за обезкосмяване

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Епилация

Мнениеот Hristo » 20 Мар 2012, 11:12

Ходил съм два пъти на козметик, след което целите ми гърди бяха в ситни гнойни пъпчици. И така около 10 дни, докато минат. То какъв е смисъла, по-добре с косми отколкото с пъпки :D
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Епилация

Мнениеот Silvi » 21 Мар 2012, 12:34

FramarModEli написа:Аз използвам Дева ленти за епилация и съм много доволна. :)

И аз съм много доволна от лентите на Дева, само с такива си почиствам лицето от другите ми се протрива кожата и ми излизат малки ситни пъпчици.Много не неприятно когато на лицето си имам такива пъпки, по-добре окосмена от колкото опъпчена.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Епилация

Мнениеот totka_lukanova » 27 Мар 2012, 14:49

Violetta написа:
qproin написа:и аз използвам на Дева лентите, но не мога да кажа, че съм много доволна от лентите като цяло.

Истината е във фотоепилацията или в лазерната епилация, особено за деликатни места...

Да, но лазерната епилация не крие ли някакви рискове? Чувала съм че влияе върху костите :roll:
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Епилация

Мнениеот ceciii » 20 Апр 2012, 11:54

totka_lukanova написа:
Violetta написа:
qproin написа:и аз използвам на Дева лентите, но не мога да кажа, че съм много доволна от лентите като цяло.

Истината е във фотоепилацията или в лазерната епилация, особено за деликатни места...

Да, но лазерната епилация не крие ли някакви рискове? Чувала съм че влияе върху костите :roll:

Крие, как да не крие! Не знам дали влияе негативно върху костите, но аз също бях решила да си направя фотоепилация и моята козметичка ме разубеди. Каза ми, че при нея са идвали момичета, направо обезобразени след фотоепилация по лицето. Аз исках да си направя на мустака, ноооо се отказах :mrgreen: Една приятелка ходи на фотоепилация на горна устна и сега няма косми, но има белези. Съжалявам, но ще се придържам към епилатора и лентите за обезкосмяване - това е положението.
ceciii
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:43

Re: Епилация

Мнениеот shushito » 10 Май 2012, 11:18

Hristo написа:Ходил съм два пъти на козметик, след което целите ми гърди бяха в ситни гнойни пъпчици. И така около 10 дни, докато минат. То какъв е смисъла, по-добре с косми отколкото с пъпки :D

Да, не е никак приятна гледка, но някои мъже са толкова космати, че по-добре с пъпки, отколкото космите им да стърчат между копчетата на ризата.
Моят мъж преди ходеше на кола маска при козметичка, но вече аз си го епилирам вкъщи ;) Купувам от лентите на Вийт за депилация, а отскоро го мажа и с един крем, който намалява окосмяването - Биоксет. Не е имал пъпки или раздразнения на кожата, но зависи доколко е чувствителна... Никога не са ми правили кола маска в козметичен салон и никога не бих посетила подобна услуга - просто не ми изглежда хигиенично. Предпочитам да си купувам хубави продукти и да се обезкосмявам вкъщи, отколкото да се изръся сума ти пари и да ми лепнат някакви гъбички :shock: И такива случаи има при това не са единични :idea:
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Епилация

Мнениеот mecana » 11 Юни 2012, 14:43

Никога не съм ходила на кола маска, няма и да отида :mrgreen: Епилаторът ми върши перфектна работа, а за по-деликатните зони използвам крем-депилатоар. Ако нямам време посягам и към самобръсначката, така че диапазона от средствата ми за обезкосмяване е мнооого голям :mrgreen:
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Епилация

Мнениеот teddy » 26 Юни 2012, 11:52

Никога не съм ходила на козметик, за да ми правят кола маска. Не си представям как ще чакам космите ми пораснат толкова, че да може да ги хване кола маската :mrgreen: Каква е ползата, след като ще си ходя космата? За краката и ръцете използвам епилатор, а за по-деликатните зони - ленти :) Използвам продуктите на Veet - мисля, че са най-ефикасни в това отношение и напълно оправдават цената си :roll: Сега гледам, че има и душ-крем, който се използва като депилатоар и мисля да го купя на мъжа си :lol:

Veet_aloe.jpeg
Veet_aloe.jpeg (5.95 KiB) Прегледано 443 пъти
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Епилация

Мнениеот Cuddy » 23 Фев 2013, 15:39

shushito написа:[Никога не са ми правили кола маска в козметичен салон и никога не бих посетила подобна услуга - просто не ми изглежда хигиенично.

Моето мнение е абсолютно същото. :)
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Епилация с ленти за обезкосмяване

Мнениеот Kaya » 24 Ное 2014, 16:59

Много са удобни лентите, наистина става доста бързо обезкосмяването, но не е лесно в началото, когато започне човек с тази процедура, особено на по-деликатните места. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта