ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот bisertaskov » 07 Май 2011, 22:37

Да имам нужда от нещо за очите защото прекарвам много време пред телевизора и компютъра, но как ще ме убедите че Офтавитал помага :?: :?: :?:
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот eli » 08 Май 2011, 12:27

Офтавитал е хранителна-билкова добавка, съдържаща широкоспектърни антиоксиданти, които според проучванията имат много добро действие върху очите. Аз също прекарвам доста време пред компютъра, което е голям стрес и напрежение за очите ми. За съжаление не съм се замисляла до сега да приемам някакви хранителни добавки и витамини за тях, но сега като видях темата и прочетох действията на продукта се замислих. Все пак нищо не губя, щом е билков продукт, поне няма да ми натоварва организма и все ще има някакъв ефект, а пък и цената е достъпна :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот dida_d » 10 Май 2011, 10:54

bisertaskov написа:Да имам нужда от нещо за очите защото прекарвам много време пред телевизора и компютъра, но как ще ме убедите че Офтавитал помага :?: :?: :?:


И аз стоя по 10 часа на копютър, прочетох за това http://vitaherb.bg/produkti/zeaforce - като чета състава е добро. Мисля, да го пия...все ще е нещо повече от това да не взимаме нищо.
dida_d
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:33

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот bubulina » 10 Май 2011, 18:18

Има много витамини за очи, общо взето състава им не се различава много. При някои хора ефекта е по-добър, отколкото при руги, така че пробваш 2-3 продукта и от който си доволен него си ползваш.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот totka_lukanova » 05 Юли 2011, 12:06

Повече прием на витамини, повече почивка също помагат на очите.
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот georgi_78 » 17 Авг 2011, 15:14

Понякога, при работа пред некачествен екран, на компютър или телевизор, колкото и почивка и витамини да приемаш, очите пак се увреждат.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот micky » 25 Сеп 2011, 17:33

Каквито и витамини да си взмете, със сигурност ще повлияят благоприятно на очите.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: ОФТАВИТАЛ - как ще помогне на очите ми ?

Мнениеот bubulina » 13 Мар 2012, 17:18

Рискът от увреждане на очите от работа с компютър е много по-голям при хора, които вече носят очила, от колкото при тези които не носят. При продължителна работа с компютър задължително трябва да имате специални очила за такава работа( ако имате проблем с очите). Ако нямате проблеми с очите, приемането на витамини е задължително.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта