Репеленти - кои са най-ефикасните продукти?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Репеленти

Мнениеот Margo » 22 Авг 2011, 09:22

А някой купувал ли си е от репелентните гривни, чувам много добри отзиви за тях?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Репеленти

Мнениеот qproin » 21 Окт 2011, 00:44

Аутан е единственото което съм ползвала, като цяло не съм особено привлекателна за насекомите и не ме хапят.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Репеленти

Мнениеот Greenfly » 21 Окт 2011, 16:13

qproin написа:Аутан е единственото което съм ползвала, като цяло не съм особено привлекателна за насекомите и не ме хапят.

Аз съм рибар и често ходя по язовирите и само на Аутан разчитам.
Аватар
Greenfly
 
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Авг 2011, 12:34

Re: Репеленти

Мнениеот nikita » 07 Май 2012, 11:47

Някой може ли да ми препоръча репелент за бебе? Купила съм мрежичка за количката, но не искам постоянно да я използвам, а започвам да виждам все повече пчели и оси по парковете. Нормално, защото се стопля, но не искам бебка да бъде нахапана от насекоми, а с тази мрежа нищичко не вижда милото. Слагам я на количката, докато спи, защото все повече започва да се разглежда и не ми се иска да й ограничавам погледа...
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Репеленти

Мнениеот mecana » 07 Май 2012, 12:32

За нас купувам Аутан гел, а за малкия отскоро започнах да купувам гривна за деца - може да се поставя и на ръчичката, и на крачето. Пише, че е подходяща за малки деца, но за бебе не съм много сигурна. Няма посочена възраст на стикера, но за всеки случай нека и някой друг да каже. На крачето ще е по-удачния вариант при вас :roll: Трябва да обърнеш внимание на опаковката на репелента, да пише, че е за бебе, а не за дете, защото на повечето от тях пише - подходящи за деца над 2 години.
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Репеленти

Мнениеот shushito » 07 Май 2012, 15:45

Открай време използваме стикчето на Аутан :) Сестра ми ми го препоръча и откакто започнах да го използвам, не съм спирала... В аптеката са ми препоръчвали и други марки, но предпочитам да залагам на сигурното и изпитано средство против всякакви щъкащи гадинки. За дечицата има и Аутан Джуниър :roll:
shushito
 
Мнения: 59
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:30

Re: Репеленти

Мнениеот Neo » 07 Май 2012, 20:25

bisertaskov написа:Винаги когато ходя на лов съм ползвал РАЙД OFF СКУДО - АКТИВ АЕРОЗОЛ и от опит мога да кажа че е добро и предпазва

OFF СКУДО - АКТИВ АЕРОЗОЛ много добра работа върши предпазва и от кърлежи.
Neo
 
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Мар 2012, 21:20

Re: Репеленти

Мнениеот ivka-86 » 08 Май 2012, 09:53

Аз съм за спрея на Аутан - лесно се използва, ефективно защитава кожата и е с много приятен, лек аромат :roll: За децата съм използвала Chicco 0+, когато бяха бебета, но вече все по-трудно се намира на пазара и може би не се произвежда :roll: Вече са по-големички и цялото семейство се пръскаме с Аутан :)
ivka-86
 
Мнения: 40
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:12

Re: Репеленти

Мнениеот teddy » 14 Май 2012, 15:06

А нещо против молци да ми препоръчате, че са голяма напаст тези гадинки :x Преместихме се в ново жилище и направо трябва да се обаждам на фирма да идва да обезпаразитява... Засега съм сложила изсушена лавандула в гардеробите, но на малката много й мирише. Препоръчайте ми нещо ефикасно, защото не искам да си похапват от дрехите ни и да ги направят на решето. Баба ми едно време слагаше нафталин, еййй никога няма да я забравя тази миризма. Като вдигнеше спалнята или дивана така ни удряше в носа, че чак лошо ми ставаше :lol:
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Репеленти

Мнениеот Камелия » 14 Май 2012, 15:49

teddy написа:А нещо против молци да ми препоръчате, че са голяма напаст тези гадинки :x Преместихме се в ново жилище и направо трябва да се обаждам на фирма да идва да обезпаразитява... Засега съм сложила изсушена лавандула в гардеробите, но на малката много й мирише. Препоръчайте ми нещо ефикасно, защото не искам да си похапват от дрехите ни и да ги направят на решето. Баба ми едно време слагаше нафталин, еййй никога няма да я забравя тази миризма. Като вдигнеше спалнята или дивана така ни удряше в носа, че чак лошо ми ставаше :lol:

Молците искат много проветряне и дезинфекция, напечи дрехите ви и забърши на всякъде с Доместос. Дано да помогне! Щом има молци значи има влага, намери от къде идва и я изолирай!
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron