Четете книги, за да сте здрави!

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот S_Milenska » 03 Дек 2014, 17:52

Любимо занимание ми е да чета книги, но напоследък все по-малко време ми остава, за щастие, докато пътувам за работа винаги имам поне 30 мин да почета ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2015, 10:12

Сега покрай 24 май се замислям колко въобще не чета книги :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот Snejna » 20 Юни 2017, 10:13

rabotnata pchela написа:Сега покрай 24 май се замислям колко въобще не чета книги :)

С ежедневието,което водим аз също почти не чета. Сега чета Никола Крумов, много пресилен и скучен, съжалих, че дадох пари за втората му книга...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот denislavahristova » 05 Юли 2017, 20:44

И на мен напоследък не ми оставаше време за книги, но намерих решението. Качвам си ги на телефона и винаги е в мен. Най-често докато пътувам. Не е същото като на хартиен носител, но пък е много удобно и не заема толкова място.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот skyfly » 06 Юли 2017, 11:21

и аз чета най-вече докато пътувам. Вече не мога да чета в леглото, в момента в който легна и почва да ми се доспива и четенето ме отегчава повече, отколкото ми носи наслада.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот Yunona » 06 Юли 2017, 13:39

Не си представям да не чета. Колкото и да съм заета. Половин час в леглото вечер е абсолютният ми минимум за деня.
Обичам да чета хартиени книги, но миналата година любим човек съвмести любовта ми към четенето със стремежа да пазя околната среда и ми подари електронен четец. Много си го ползвам и обичам (и човека, и четеца:) ).

А за четивата - напоследък чета Джефри Арчър, Елиф Шафак, Кен Фолет. Имам дълг към българските автори и мисля да започна да го изплащам. Горещо препоръчвам "Моши, моши, Япония" на Юлиана Мурата. Спокойна и вдъхновяваща книга на дама, която знае как да разказва :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Четете книги, за да сте здрави!

Мнениеот kalina_216 » 07 Юли 2017, 10:04

Чета всяка вечер и аз, това е моето време, имам ел. четец и с него чета, докато пътувам, обикновено на ден имам около час в градския транспорт и най-лесно и приятно ми минава времето в четене. Удобството на четеца е, че е навсякъде с нас и в автобуса, и докато чакаме приятели, или пред кабинета на лекаря.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта