Как защитавате кожата си от слънцето?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвате ли слънцезащитни продукти през летните месеци?

Да, винаги когато излизам навън през деня.
3
19%
Когато съм на почивка на море.
11
69%
Само когато съм на плажа.
2
13%
Не.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 16

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот totka_lukanova » 15 Юли 2011, 15:18

Този крем на каква цена е?
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот Margo » 28 Юли 2011, 15:56

Madame написа:Аз ползвам този UV блок и зиме и лете от години. Предпазва кожата ми и изглажда тенa. Стои естествено и е чудесна основа за грим.

За този крем ли става въпрос?
totka_lukanova написа:Този крем на каква цена е?

Не е от най-евтините :lol: , не знам колко пари отделяш за слънцезащитна козметика, но на мен ми идва малко скъп!
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот eli » 17 Авг 2011, 15:53

ами 25 лв. не е толкова много, то зимата се маже само лицето и повече време ще се употребява, но за лятото вече ще ми идва в повече :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот southern_sun » 23 Авг 2011, 12:32

А на Ивостин продуктите срещу слънчеви изгаряния добри ли са?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот bubulina » 23 Авг 2011, 14:20

Аз съм използвала ИВОСТИН СОЛЕКРИН КРЕМ SPF 50+, много съм доволна- водоустойчив е и дества страхотно на кожата.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот georgi_78 » 15 Сеп 2011, 12:06

Според мен най-доброто предпазване е като не я излагаш на пряка слънчева светлина, за повче от 20-30 мин, максимум. ;)
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот iskra_dim » 09 Ное 2011, 12:27

Защитавам кожата си от слънцето с ползване на слънцезащитни кремове,масла и млека.Мисля,че има голям избор на пазара.
Аватар
iskra_dim
 
Мнения: 36
Регистриран на: 12 Юли 2011, 17:11

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот valiart » 09 Ное 2011, 22:39

Кремове и масла с висок UV фактор, но и шапките не са за пренебрегване.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот micky » 15 Мар 2012, 16:08

Аз преди не съм използвала подобни кремове, освен ако не отивам на плаж, но след като миналото лято цялата бях на червени точки, което се оказа че е последствие на слънцето, вече ги използвам и то от рано. Интересно е че преди това не съм имала такива проблеми а сега изведнъж и цялата се обринах. Лекарката ми каза че задължително преди излизане от вкъщи трябва да нанасям слънцезащитен лосион или спрей. Мисля от другият месец вече да започвам, защото слънцето започва да се засилва. Може да ми препоръчате някой, аз съм използвала единствно на Авент и съм доволна.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот palechka » 20 Мар 2012, 16:37

micky написа:Аз преди не съм използвала подобни кремове, освен ако не отивам на плаж, но след като миналото лято цялата бях на червени точки, което се оказа че е последствие на слънцето, вече ги използвам и то от рано. Интересно е че преди това не съм имала такива проблеми а сега изведнъж и цялата се обринах. Лекарката ми каза че задължително преди излизане от вкъщи трябва да нанасям слънцезащитен лосион или спрей. Мисля от другият месец вече да започвам, защото слънцето започва да се засилва. Може да ми препоръчате някой, аз съм използвала единствно на Авент и съм доволна.

Моята кожа по принцип е по-тъмна и преди никога не съм изгаряла. Сега, обаче нещата стоят по съвсем различен начин - слънцето е изключително вредно и е немислимо да не се използват слънцезащитни продукти. Купувам си най-малко 20-ти фактор, а за по-чувствителните кожи е хубаво фактора да е по-висок. Ако вече има някакъв дерматологичен проблем, си има специални кремчета, които също имат защитен UV фактор. Аз лично от миналото лято използвам слънцезащитния спрей на Гарние и мисля да си продължавам с него, защото останах много доволна.
palechka
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:31

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта