Как защитавате кожата си от слънцето?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвате ли слънцезащитни продукти през летните месеци?

Да, винаги когато излизам навън през деня.
3
19%
Когато съм на почивка на море.
11
69%
Само когато съм на плажа.
2
13%
Не.
0
Няма гласували
 
Общо гласове : 16

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот Genoveva » 16 Юли 2012, 15:42

Предпочитам да бъде олио, вместо каквито и да са там кремове за защита от слънчевите лъчи. Олиото прави кожата ми по мека и по-бързо потъмнявам, може да е само внушение, може да е така не знам!?!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот gora » 25 Юли 2012, 14:46

Здравейте. Аз до по-миналата година не използвах никакви лосьони, но сега вече да. Другата седмица отиваме на море и като фенка на биопродуктите и алоето си взех плазно масло с алое. :)
За да се избегнат неприятните и много често опасни ефекти - трябва да знаем как да изберем подходяща козметика за нашата кожа. Затова е хубвао да се четат внимателно етикетите. Хубаво е мазилото ни да е с по-висок слънцезащитен фактор (SPF).
Айде на морето и да се върнем изпечени, но не и изгоряли :D
gora
 
Мнения: 15
Регистриран на: 25 Юли 2012, 14:28

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот beautymaniac » 13 Ное 2012, 12:29

Цялото семейство ползваме слънцезащитните продукти на Ла Рош Позе и сме много доволни. Моята кожа е доста светла и чувствителна, но нямам проблеми с техните продукти. Ползвам ги и през зимата при по-продължително излагане на слънце :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот djudjanka » 07 Май 2013, 14:19

Слънцезащитно олио или лосион, каква е разликата?
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот dessiblond » 07 Юни 2016, 15:53

Олиото мисля, че е с по-ниска степен на защита. Докато при кремообразните варира от ниска до висока. Аз не съм ползвала олио, винаги си взимам лосион.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот beautymaniac » 14 Юни 2016, 14:59

Аз също предпочитам лосионите. Пробвала съм и слънцезащитно олио - не е моя продукт.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот PasDeDeux » 14 Юни 2016, 15:58

Много обичам морето, но ми е противопоказно да ходя. Когато съм на плаж, винаги съм намазана със слънцезащитен лосион и никога не се печа пряко на слънцето, стоя под чадър, някой път и с тънка туника. И пак ми се появяват бенки от всякакви разновидности - светли, тъмни, червени :sad: . Не знам по какъв друг начин да процедирам.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как защитавате кожата си от слънцето?

Мнениеот Камена » 12 Юли 2019, 09:28

Използвам слънцезащитни продукти, но само през горещите месеци - юли и август. И внимавам да не се излагам на слънце следобед, когато е най-опасно.
Камена
 
Мнения: 17
Регистриран на: 12 Юли 2019, 09:20

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron