Разочарование от продукт - Рексона с Алое Вера

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот valiart » 14 Ное 2011, 16:30

Ха, та от какво ли не сме били разочаровани?! Прецакват ни на всеки ъгъл...
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот micky » 15 Ное 2011, 16:42

Много е слаб контрола на продуктите, трябва доста да се внимава при покупка на каквото и да било.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот сиско » 18 Ное 2011, 20:55

аз използвам винаги дезодорант стик на Рексона и съм много доволна, никога съм нямала подобни проблеми
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот Forman » 23 Ное 2011, 16:41

сиско написа:аз използвам винаги дезодорант стик на Рексона и съм много доволна, никога съм нямала подобни проблеми

Чухте ли за последния случай за боя за коса довел до състояние на кома една жена? Ей това е обезпокоително! За едната женска суета ще се затриете бе !
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот qproin » 23 Ное 2011, 17:51

Forman написа:
сиско написа:аз използвам винаги дезодорант стик на Рексона и съм много доволна, никога съм нямала подобни проблеми

Чухте ли за последния случай за боя за коса довел до състояние на кома една жена? Ей това е обезпокоително! За едната женска суета ще се затриете бе !

Аз го четох това, но какво да се прави...пък и всички производители на бои пишат, че е нужно да се тества боята преди да се използва. Лично аз никога не съм тествала, но сега се замислям...
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 18:36

Forman написа:
сиско написа:аз използвам винаги дезодорант стик на Рексона и съм много доволна, никога съм нямала подобни проблеми

Чухте ли за последния случай за боя за коса довел до състояние на кома една жена? Ей това е обезпокоително! За едната женска суета ще се затриете бе !


Казаха ли името на боята? да не е някоя марка от магазини за стоки по 1 лев :?: :!:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот сиско » 24 Ное 2011, 22:56

и аз прочетох тази история, наистина е ужасно. Да наистина правим много жертви в името на красотата, но понякога за жалост последствията са ужасни :(
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Разочарование от продукт - Рексона с Алое Вера

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2014, 16:26

kateto написа:Здравейте, купих си Rexona с алое вера, за мое голямо учудване като се напръсках и цялата побелях. Това ли е добрия дезодорант без следи ?

Вероятно в дезодоранта има талк или нещо подобно, което сприра изпотяването. Но е хубаво да пръскаш малко и добре да разклащаш опаковката преди пръскане.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта