Как да се спася от бялото течение?

Re: Бяло течение

Мнениеот Margo » 13 Юни 2011, 12:03

sara написа:Моята гинеколожка ми каза, че при някои е по обилно бялото течение, без да има нужда от лечение, но все пак това може да се каже само като се направят пълни микробиологични изследвания.

След като е нормално да имаш бяло течение винаги съм се чудила, как готините мацки по филмите ходят без гащи?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Бяло течение

Мнениеот OrHiDeA » 13 Юни 2011, 17:22

Margo написа:
sara написа:Моята гинеколожка ми каза, че при някои е по обилно бялото течение, без да има нужда от лечение, но все пак това може да се каже само като се направят пълни микробиологични изследвания.

След като е нормално да имаш бяло течение винаги съм се чудила, как готините мацки по филмите ходят без гащи?

Нормално е да има повишена секреция по време на овулация. Извън овулацията обикновено почи няма такова течение. :lol:
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Бяло течение

Мнениеот southern_sun » 14 Юни 2011, 14:05

OrHiDeA написа:
Margo написа:
sara написа:Моята гинеколожка ми каза, че при някои е по обилно бялото течение, без да има нужда от лечение, но все пак това може да се каже само като се направят пълни микробиологични изследвания.

След като е нормално да имаш бяло течение винаги съм се чудила, как готините мацки по филмите ходят без гащи?

Нормално е да има повишена секреция по време на овулация. Извън овулацията обикновено почи няма такова течение. :lol:

Е вече всички знаем тайната на холивудските звезди!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бяло течение

Мнениеот Margo » 15 Юни 2011, 11:11

И така и не разбрах, това заболяване ли е или е напълно нормално физиологично състояние?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Бяло течение

Мнениеот OrHiDeA » 17 Юни 2011, 14:02

Margo написа:И така и не разбрах, това заболяване ли е или е напълно нормално физиологично състояние?

Зависи - ако е по време на овулация и е прозрачна секрецията и без мирис всичко е ок. Ако има промяна в цвета, консистенцията или мириса вече трябва да се взима микробиология и да се види на какво може да се дължи.
Аватар
OrHiDeA
 
Мнения: 95
Регистриран на: 03 Апр 2011, 20:48

Re: Бяло течение

Мнениеот aleks » 14 Авг 2011, 03:49

Аз се лекувам вече 2 години с всякакви лекарства, мазила, правих си изследвания и нищо. Но, има нещо, което помага на 100%(изисква около 2 месеца лечение), струва в пъти по-малко от посещенията при гинеколога и цената на изписаните лекарства и се нарича ХОМЕОПАТИЯ. Проверете в нета, за всеки град има адресите и номера на хомеопати-лекари, отидете и ще ви каже от какви билки и по колко да си правите чайчета и промивки и всичко ще е ОК, давам гаранция, но трябва да изтърпите около месец и половина упорито лечение(пиене на чайове), аз вече ги почнах и се чувствам добре.
aleks
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Авг 2011, 03:42

Re: Бяло течение

Мнениеот southern_sun » 16 Авг 2011, 12:19

aleks написа:Аз се лекувам вече 2 години с всякакви лекарства, мазила, правих си изследвания и нищо. Но, има нещо, което помага на 100%(изисква около 2 месеца лечение), струва в пъти по-малко от посещенията при гинеколога и цената на изписаните лекарства и се нарича ХОМЕОПАТИЯ. Проверете в нета, за всеки град има адресите и номера на хомеопати-лекари, отидете и ще ви каже от какви билки и по колко да си правите чайчета и промивки и всичко ще е ОК, давам гаранция, но трябва да изтърпите около месец и половина упорито лечение(пиене на чайове), аз вече ги почнах и се чувствам добре.

Не е зле в края на лечението да споделите дали има ефект от него. Хубаво е, че сте открили алтернативно лечение на бяло течение, но дали е ефективно?!
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

лекарство за раничка на шийката на матката

Мнениеот foxytyyy » 29 Авг 2011, 13:48

здравейте,предстои ми изгаряне на раничка на шийката на матката с големина около 5 ст., на 21г съм,не съм раждала,но имам страхотно бяло течение в следствие на тази раничка и никакви медикаменти не помогнаха.Лекарката ми каза че ще ми купи лекарството,но не ми каза колко струва и сега се притеснявам да не е прекалено скъпо,можете ли да ми кажете примерни цени за лекарство по мойте критерии.Благодаря!!
foxytyyy
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Авг 2011, 13:42

Re: лекарство за раничка на шийката на матката

Мнениеот Margo » 30 Авг 2011, 09:09

foxytyyy написа:здравейте,предстои ми изгаряне на раничка на шийката на матката с големина около 5 ст., на 21г съм,не съм раждала,но имам страхотно бяло течение в следствие на тази раничка и никакви медикаменти не помогнаха.Лекарката ми каза че ще ми купи лекарството,но не ми каза колко струва и сега се притеснявам да не е прекалено скъпо,можете ли да ми кажете примерни цени за лекарство по мойте критерии.Благодаря!!

По принцип ранички се получават в следствие на прекаран аборт или раждане, ако на теб не ти се е случвало нито едно от двете неща малко вероятно е да имаш такава. Що се отнася до лекарствата за бяло течение в коментарите по горе можеш да откриеш ценни съвети.Аз лично съм ползвала няколко вида и сега съм напълно излекувана.Ползвала съм Флажил, Гино Дактарин, Гино Преважил, Тантум роза, Триклобактер. Помоли все пак лекуващия ти лекар да ти направи биологично изследване за да се установи причината за бялото течение.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Бяло течение

Мнениеот qproin » 29 Окт 2011, 12:47

Аз знам, че мерки трябва да се вземат ако е с различен от белия цвят и ако има миризма. Иначе съм чувала, че е съвсем нормално всяка жена да си го има.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта