Как да се спася от бялото течение?

Re: Бяло течение

Мнениеот Finger » 23 Мар 2012, 16:13

Днес бях на гинекологичен преглед и гинеколожката ми предписа ФЛУОМИЗИН до този момент съм ползвала само Флажил глобули. Тъй като течението ми е съвсем оскъдно, не е ли по добре да го заменя с нещо друго? Ако някой е ползвал тези глобули нека да сподели впечатления!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Бяло течение

Мнениеот valterppk » 29 Апр 2012, 11:37

moje li da se polzva Flagyl pessaries kogato sam nerazpolojena
valterppk
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2012, 11:23

Re: Бяло течение

Мнениеот mecana » 02 Май 2012, 09:02

Оххх, много е трудно да се справиш с пустото бяло течение - то си е направо като присъда :x Какво ли не са ми изписвали, за известно време има подобрение и хайде пак... Много са упорити тези бактерии и без антибиотик няма оправия, поне при мен беше така. Моята гинеколожка ми препоръча една швейцарска серия Gynofit, която има продукти за интимна хигиена, овлажняващ гел и такъв, който се използва при парене и сърбеж. Е, момичета, родих се направо :) Не съм имала проблем откакто я използвам, а това е вече 6-ти месец. За мен си е цяло постижение :mrgreen:
mecana
 
Мнения: 115
Регистриран на: 20 Апр 2012, 16:46

Re: Бяло течение

Мнениеот southern_sun » 02 Май 2012, 13:21

valterppk написа:moje li da se polzva Flagyl pessaries kogato sam nerazpolojena

Веднага ти отговарям!! Не не може да се ползват, ако са ти били изписани от лекар би било нормално да ти обяснят тия глобули.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бяло течение

Мнениеот Genoveva » 05 Май 2012, 14:37

valterppk написа:moje li da se polzva Flagyl pessaries kogato sam nerazpolojena

За пръв път ли ползваш такива неща? Не могат да се ползват когато си неразположена тъй като няма да се излекуваш от бялото течение. Все пак това е заболяване на лигавицата на шийката матката и трябва да е в спокойно състояние за да се избавиш от проблема. Най-ефикасно е когато приложиш курс на лечение преди и след цикъл.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Бяло течение

Мнениеот boncho green » 16 Май 2012, 15:18

Приятелката ми от време на време се оплаква от същия проблем. И аз покрай нея съм пил едни хапченца, но нямам спомен как се казваха. Искам да ви питам само има ли връзка бялото течение с басейните, които посещаваме през лятото. Защо не иска да влиза във водата, дори когато й няма нищо?
boncho green
 
Мнения: 67
Регистриран на: 09 Май 2012, 17:24

Re: Бяло течение

Мнениеот jerry_soprano » 16 Май 2012, 17:38

Мисля, че тук се бъркат нещата. Нормалният секрет на жената не е бяло течение, а е прозрачен и не причинява сърбеж, според мен! Както и повечето жени и аз съм имала проблеми с овладяването на бялото течение, като е имало случай, когато е било в така да се каже по-твърдо състояние като бели трохи, който сърбят... Използвала съм Тантум Роза и наистина върши работа, но в един момент предпочетох билките пред химията и се сдобих с Ин Кеър Интимен лосион. Страхотен е! Трудно го намерих обаче, няма го в повечето аптеки. Използвам го след като съм се измила с Лактацид, слагам няколко капки в шепичка и мия отново. Става и за промивки и после оставя ментово усещане, макар че с промивките не трябва да се прекалява. Цената не си спомням, но е малко по-скъп от обикновените. Това е моето решение. Опитайте го!
jerry_soprano
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Май 2012, 17:29

Re: Бяло течение

Мнениеот nikita » 17 Май 2012, 08:59

А случвало ли ви се е да хванете гъбички от ежедневни превръзки или тоалетна хартия :shock: На мен ми се случи и бях направо шокирана - нали уж са стерилни така да се каже...
Използвала съм интимния лосион Ин Кеър и с две ръце го препоръчвам на всички жени с подобен проблем. Не бях чувала за него, а и не съм го виждала, но ми го препоръчаха в аптеката, от която редовно си пазаря и имам доверие на момичетата. Изцяло билков продукт, съдържащ 14 китайски билки и антисептици - страхотно средство за борба с бяло течение, вагинални инфекции и всякакви бактериални и гъбични инфекции на влагалището. Ето и снимка:

intimate-care.jpeg
intimate-care.jpeg (4.98 KiB) Прегледано 1624 пъти

Ако някой се интересува откъде да си го купи, ще го упътя ;)
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Бяло течение

Мнениеот southern_sun » 17 Май 2012, 12:50

nikita написа:А случвало ли ви се е да хванете гъбички от ежедневни превръзки или тоалетна хартия :shock: На мен ми се случи и бях направо шокирана - нали уж са стерилни така да се каже...
Използвала съм интимния лосион Ин Кеър и с две ръце го препоръчвам на всички жени с подобен проблем. Не бях чувала за него, а и не съм го виждала, но ми го препоръчаха в аптеката, от която редовно си пазаря и имам доверие на момичетата. Изцяло билков продукт, съдържащ 14 китайски билки и антисептици - страхотно средство за борба с бяло течение, вагинални инфекции и всякакви бактериални и гъбични инфекции на влагалището. Ето и снимка:

intimate-care.jpeg

Ако някой се интересува откъде да си го купи, ще го упътя ;)

На мен ми се е случвало от една почивка да се върна с гъбички и обилно бяло течение, след преглед при гинеколог се оказа, че е от тоалетна хартия. Никога не съм чувала за този продукт? Бях много доволна от едни масла, с които се правят вагинални промивки, но вече не се произвеждат.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Бяло течение

Мнениеот joremimi » 15 Юни 2012, 12:12

бихте ли ми споделили лечение на гъбички след приемането на антибиотик?
joremimi
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Юни 2012, 12:10

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта