Как да се спася от бялото течение?

Re: Бяло течение

Мнениеот Finger » 15 Юни 2012, 12:15

joremimi написа:бихте ли ми споделили лечение на гъбички след приемането на антибиотик?

Мисля, че лечението на гъбички е еднакво независимо дали е след прием на антибиотик и след полов контакт. Гъбичките са вследствие на понижен имунитет, което понякога се получава след прием на антибиотици.Не ви препоръчвам самолечение!
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Бяло течение

Мнениеот joremimi » 15 Юни 2012, 12:18

моята лекарка по телефона ми преписва принципно ГИНАСОЛ ( мисля че така беше ) и минава за дълго време , но сега мислех да пробвам Дактарин
joremimi
 
Мнения: 2
Регистриран на: 15 Юни 2012, 12:10

Re: Бяло течение

Мнениеот oho-boho » 15 Юни 2012, 13:19

joremimi написа:моята лекарка по телефона ми преписва принципно ГИНАСОЛ ( мисля че така беше ) и минава за дълго време , но сега мислех да пробвам Дактарин

По телефона :shock: Направо ме шокира, как така ще ти изписва лекарства по телефона, без да те прегледа? Нали знаеш, че бялото течение не е само едно, а има 4 различни вида в зависимост от това къде е позиционирано - вестибуларно, влагалищно, от маточната шийка и маточно. Различните видове бяло течение имат различна консистенция, цвят, мирис и т.н. Лекарите биха го определили само по вида му, но винаги се прави така наречената цитонамазка, за да се определи с най-голяма точност и съответно да се назначи лечение. Ако съм на твое място, ще си потърся друг гинеколог.
oho-boho
 
Мнения: 46
Регистриран на: 24 Апр 2012, 15:58

Re: Бяло течение

Мнениеот ДоРеМи » 28 Юни 2012, 11:27

При мен бялото течение се появи, след като родих. И преди си имах, но съпровождаше настинка, а не беше постоянно. Правих си изследвания, но всичко е нормално и вече съм се примирила. Не пия лекарства, а си правя бани с бял равнец - много помагат. Също пия отвара от бял равнец и до 2-3 дена бялото течение секва.
ДоРеМи
 
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Юни 2012, 16:35

Re: Бяло течение

Мнениеот ilina » 05 Юли 2012, 08:21

Бих искала да помоля за съвет. Предписаха ми Гино - дактарин . В листовката пише , че е най - подходящо приложението вечер, но трябва ли да го измия когато се събудя или да го оставя... ? Благодаря предварително.
ilina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юли 2012, 08:07

Re: Бяло течение

Мнениеот Finger » 23 Юли 2012, 17:17

ilina написа:Бих искала да помоля за съвет. Предписаха ми Гино - дактарин . В листовката пише , че е най - подходящо приложението вечер, но трябва ли да го измия когато се събудя или да го оставя... ? Благодаря предварително.

Много съм доволна от Гино-дактарина, вечер преди лягане си поставяте глобулата, а на сутринта с интимния дамски душ измивате съдържанието от вагината. Осемте часа сън вечер са напълно достатъчни да действа лекарството.
Finger
 
Мнения: 138
Регистриран на: 07 Дек 2011, 11:48

Re: Бяло течение

Мнениеот radst » 20 Сеп 2012, 19:49

KALIEV PERMANGANAT E EDINSTVENOTO UNIVERSALNO RE6ENIE-PREDI IMAH TE4ENIE KOETO SAS ZASILENATA SI KISELINNOST PONIAKOGA USPIAVA6E DORI DA IZBELI CVETA NA CVETNOTO BELIO NAMESTA NO KALIEVIAT PERMANGANAT OPRAVI VSI4KO.

NE BARZITE S LEKARI I ANTIBIOTICI ZA6TOTO SE PRIVIKVA,TE4ENIETO STAVA VAPROS NA IMUNNA ZA6TITA A NE NA BAKTERIA I TOGAVA I PROMIVKITE NIAMA DA POMOGNAT S KAKVOTO I DA E A ANTIBIOTIKAT VE4E SA6TO.I 6TE SE 4UDITE KAKAV E TOZI BI4 BOZI KAKTO POVE4ETO ZENI OT GORNITE IZKAZVANIA
radst
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 19:12

Re: Бяло течение

Мнениеот Камелия » 06 Окт 2012, 11:36

radst написа:KALIEV PERMANGANAT E EDINSTVENOTO UNIVERSALNO RE6ENIE-PREDI IMAH TE4ENIE KOETO SAS ZASILENATA SI KISELINNOST PONIAKOGA USPIAVA6E DORI DA IZBELI CVETA NA CVETNOTO BELIO NAMESTA NO KALIEVIAT PERMANGANAT OPRAVI VSI4KO.

NE BARZITE S LEKARI I ANTIBIOTICI ZA6TOTO SE PRIVIKVA,TE4ENIETO STAVA VAPROS NA IMUNNA ZA6TITA A NE NA BAKTERIA I TOGAVA I PROMIVKITE NIAMA DA POMOGNAT S KAKVOTO I DA E A ANTIBIOTIKAT VE4E SA6TO.I 6TE SE 4UDITE KAKAV E TOZI BI4 BOZI KAKTO POVE4ETO ZENI OT GORNITE IZKAZVANIA

Аз също съм имала подобен проблем и винаги съм се чудила от какво ми се избелва бельото, но никога не бях чувала за калиев перманганат. Това не е ли много силно за толкова деликатна зона като интимната?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Бяло течение

Мнениеот hrisa » 14 Ное 2012, 14:12

Здравейте, аз съм доволна от действието на Полижинакса, обаче сега се зачудвам някой има ли на идея как се отразява взаимодействието му на жени със спирала, защото прочетох за презервативи и др. препарати, но не ми е ясно за спиралите.
hrisa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Ное 2012, 13:48

Re: Бяло течение

Мнениеот desita@ » 19 Дек 2012, 19:36

Имам бяло течение от 10 години,много лекарства съм изпробвала,естествено всички изписани от доктор,нищо не помага.
desita@
 
Мнения: 84
Регистриран на: 19 Дек 2012, 16:17

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта