Апендицит - как да разберем ?

Re: Апендицит - как да разберем ?

Мнениеот ivoblinc » 11 Май 2016, 13:52

Може ли да се определи някаква възраст, след която вече няма опасност да те оперират от апендицит? Над 30 съм и досега не съм патил от такова нещо и не ми се и пати. Не че пита де :grin: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Апендицит - как да разберем ?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2016, 14:18

ivoblinc написа:Може ли да се определи някаква възраст, след която вече няма опасност да те оперират от апендицит? Над 30 съм и досега не съм патил от такова нещо и не ми се и пати. Не че пита де :grin: .
Ти чуваш ли се какво говориш? Единствената болест или проблем, за който има гаранция, че няма да ти се случи на стари години може би е да хванеш кариес на млечен зъб... :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Апендицит - как да разберем ?

Мнениеот fairy » 12 Май 2016, 11:09

Rali_hr написа:
ivoblinc написа:Може ли да се определи някаква възраст, след която вече няма опасност да те оперират от апендицит? Над 30 съм и досега не съм патил от такова нещо и не ми се и пати. Не че пита де :grin: .
Ти чуваш ли се какво говориш? Единствената болест или проблем, за който има гаранция, че няма да ти се случи на стари години може би е да хванеш кариес на млечен зъб... :lol:


И там няма гаранция! На някои столетници им изникват нови зъбки и току-виж и това им се случило :lol: .
Като ни притеснява болка в тази област, веднага се сещаме за апендицит. Хубаво е, ако и докторите навреме се ориентират, че е това и да не ни объркат. Че спука ли се, става лошо.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Апендицит - как да разберем ?

Мнениеот radoina » 27 Яну 2022, 15:23

Здравейте, снощи получих поносима, лека болка долу в дясно, мисля че е яйчник. Болката е постоянна, не се увеличава. Възможно ли е да е апендицит?
radoina
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Яну 2022, 15:08

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с хирургия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта