Търся мнение за Мерц специал дражета

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот valiart » 04 Ное 2011, 18:19

Със сигурност отново бих избрала МЕРЦ ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот radowen » 23 Ное 2011, 10:01

А не се ли напълнява от Мерц или други подобни продукти? Прави ли се някава пауза при взимането им - например 1 месец пиеш сутрин и вечер, после 1 месец почиваш и колко време е добре да се взимат, за да има полза?
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот Margo » 23 Ное 2011, 12:02

valiart написа:Със сигурност отново бих избрала МЕРЦ ;)

Много се двуумя, едни казват, че Изоптропин е чудесен, други хвалят Мерц.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот valiart » 23 Ное 2011, 12:15

radowen написа:А не се ли напълнява от Мерц или други подобни продукти? Прави ли се някава пауза при взимането им - например 1 месец пиеш сутрин и вечер, после 1 месец почиваш и колко време е добре да се взимат, за да има полза?


Аз съм ги пила и не забелязах някакво напълняване. А през годината можеш да си направиш най - много два курса на приемане - през пролетта и есента. Не е нужно да ги пиеш през цялата година. Те са 60 и се пие по 1 драже на ден. Може да ги разделиш за два месеца 1през пролетта и 1 през есента или да си изкараш един цял курс от два месеца на приемане. Аз съм доволна от Мерц.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Мерц специал дражета

Мнениеот radowen » 24 Ное 2011, 11:08

valiart написа:
radowen написа:А не се ли напълнява от Мерц или други подобни продукти? Прави ли се някава пауза при взимането им - например 1 месец пиеш сутрин и вечер, после 1 месец почиваш и колко време е добре да се взимат, за да има полза?


Аз съм ги пила и не забелязах някакво напълняване. А през годината можеш да си направиш най - много два курса на приемане - през пролетта и есента. Не е нужно да ги пиеш през цялата година. Те са 60 и се пие по 1 драже на ден. Може да ги разделиш за два месеца 1през пролетта и 1 през есента или да си изкараш един цял курс от два месеца на приемане. Аз съм доволна от Мерц.

Благодаря, дано наистина да не се напълнява! А за пролетта задължително ще си взема таблетките, защото освен пролетната умора, тогава ме мъчи и ужасен косопад!
radowen
 
Мнения: 186
Регистриран на: 08 Ное 2011, 18:24

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта