Правят ли се пари от спортни залагания

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Правят ли се пари от спортни залагания

Мнениеот SatanicMalfunctions » 22 Юни 2011, 16:40

Имам един познат, който твърди, че от 2-3 години не работи, а доходите си изкарва от залагания.
Аз пък се мъча да го оборя, защото няма как той да печели толкова от хазарт.
Дали не бъркам, защото на мен хазартът ми е абсолютно чужд, но това е и причина да нямам наблюдения върху приходите и разходите на играчите.
Има ли някой, според вас, който да може да си плаща месечните разходи /1000-1900 лева, според него/, само от игра на Еврофутбол? Този човек трябва да е зверски късметлия...
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот totka_lukanova » 05 Юли 2011, 08:42

Еми явно много ги разбира мачовете. браво на него, щом като така може да се издържа :)
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот The_The_Ramone » 13 Авг 2011, 16:57

Няма такова нещо, няма как да печели достатъчно, че да живее, освен ако не внася тройно повече преди това... :lol:
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот valiart » 30 Окт 2011, 22:52

И аз имам един познат, който не работи, а играе покер он лайн и съм виждала бановата му сметка е с над 10 000$
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот qproin » 30 Окт 2011, 23:05

SatanicMalfunctions написа:Имам един познат, който твърди, че от 2-3 години не работи, а доходите си изкарва от залагания.
Аз пък се мъча да го оборя, защото няма как той да печели толкова от хазарт.
Дали не бъркам, защото на мен хазартът ми е абсолютно чужд, но това е и причина да нямам наблюдения върху приходите и разходите на играчите.
Има ли някой, според вас, който да може да си плаща месечните разходи /1000-1900 лева, според него/, само от игра на Еврофутбол? Този човек трябва да е зверски късметлия...

Едва ли става въпрос само за късмет.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот Violetta » 31 Окт 2011, 09:51

valiart написа:И аз имам един познат, който не работи, а играе покер он лайн и съм виждала бановата му сметка е с над 10 000$

Да не би да са виртуални и да не може да ги тегли? Защото има и такива...
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 13:11

аз не бих заложил така пари, тото може, но не винаги, не обичам хазарта, защото води до пристрастяване
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот boriskarlov » 21 Яну 2012, 11:41

Няма как да спечелиш пари от хазарт и да не е случайност. Ако печелиш постоянно, това със сигурност ще ти изиграе лош номер и ще те набута в следващите игри да похарчиш двойно и тройно.
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот Memento » 21 Яну 2012, 13:02

Смело мога да твърдя, че има хора които не само се изхранват но и печелят много добре от спортни залагания и покер (онлайн и на живо). Те са изключително малко като процент от всички занимаващи се с това, понеже близо 95 % от хората губят рано или късно общественото мнение е, че човек винаги губи, но има един малък процент от хора за които суми от рода на 5 000-10 000 евро на месец от покер и то в България са минимума които изкарват и то години наред. Иска се обаче много постоянство, много търпение и много много труд и мислене.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Пари от спортни залагания

Мнениеот plamen-dk » 15 Фев 2012, 14:34

Здравейте!
Съгласен съм с мнението ,че от спортни залагания могат да се докарват прилични приходи всеки месец.
Особено при футбола тези възможностти са доста.Не напразно все повече компании инвестират в своите сайтове,като предлагат болям брой събития във всеки един спорт.
Според мен това е бъдещето и с ходенето до някой пункт вече остава на заден план.Това остава певдпочитан метод на предимно по-възрастната част от населението , поради липса на интернет или невъзможността за боравене с компютър.
Дали може да се преживява изцяло по този начин?
Всеки решява сам за себе си според мащаба ,в който желае да развива тази своя дейност.
plamen-dk
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 14:04

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта