Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 11 Юни 2013, 17:41

Viks 1986 написа:Здравейте д-р Коцев,
Имам следния проблем от години наред имам често уриниране. Особено когато тръгна да пътувам ходя по няколко пъти или когато сам притиснена също. До сега не сам обръщала внимание на това и не съм го взимала под внимание. През 2011 г. ме болеше от лявата страна ходих на херург казаха ми че нямам проблеми, правихами скенер на корема, взимаха ми кръв и урина всичко беше наред. Херурга които ме прегледа след резултатите каза, че е възможно да е яйчник. Всяка година ходя на гинеколог и тази година направих преглед. Всичко там също е наред, но не споделих на гинеколожката, този проблем за честото уриниране. Сега отново от няколко дни ме боли от лявата страна. Това с честото уриниране се случва през по голяма част от деня. Вечер преди да заспя също ходя по няколко пъти нямам болка, парене.Искам само да отбележа, че баща ми също имаше този проблем. Незнам на какво може да се дължи това. Може ли да ме посъветвате към кого да се обърна. Какви изследвания са ми необходими да направя.
Благодаря предварително за отговора!


Здравейте, симптомът на честото уриниране има различна причина при мъжете и жените. Бихте ли уточнили пола си.
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 11 Юни 2013, 17:41

Viks 1986 написа:Здравейте д-р Коцев,
Имам следния проблем от години наред имам често уриниране. Особено когато тръгна да пътувам ходя по няколко пъти или когато сам притиснена също. До сега не сам обръщала внимание на това и не съм го взимала под внимание. През 2011 г. ме болеше от лявата страна ходих на херург казаха ми че нямам проблеми, правихами скенер на корема, взимаха ми кръв и урина всичко беше наред. Херурга които ме прегледа след резултатите каза, че е възможно да е яйчник. Всяка година ходя на гинеколог и тази година направих преглед. Всичко там също е наред, но не споделих на гинеколожката, този проблем за честото уриниране. Сега отново от няколко дни ме боли от лявата страна. Това с честото уриниране се случва през по голяма част от деня. Вечер преди да заспя също ходя по няколко пъти нямам болка, парене.Искам само да отбележа, че баща ми също имаше този проблем. Незнам на какво може да се дължи това. Може ли да ме посъветвате към кого да се обърна. Какви изследвания са ми необходими да направя.
Благодаря предварително за отговора!


Здравейте, симптомът на честото уриниране има различна причина при мъжете и жените. Бихте ли уточнили пола си.
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 11 Юни 2013, 17:46

ballance написа:Здравейте!Искам да Ви попитам относно един проблем: след всяко кардио(например бягане) урината ми потъмнява,понякога до цвят на кола,а понякога направо червено,наистина червена.Правиха ми ехография,не показа никакъв проблем,нямам и никакво възпаление.Не знам какво да правя вече,никой не ми казва точна диагноза и някакво лечение,не е нормално след всяко физическо натоварване да се получава това.Нямам никакви серизони заболявания,млад мъж съм ан 21 години.Ако сте имали подобен случай в практиката,ще Ви бъда благодарен да споделите.Поздрави!



Здравейте, потъмняването на урината по-скоро е свързано с прием на медикаменти и вещества, отколкото с двигателна активност.
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот vkd » 13 Юни 2013, 00:19

Здравейте д-р Коцев :)

Имам 1 доста неприятен проблем и той е:
Доста често уринирам през деня е по умерено но вечерно време преди сън по 4 пъти преди да заспя и някой път ставам от сън пак да ходя и сутринта към 6ч. като по - часовник е това почти всеки път.Правил съм изследвания на урината чиста е,кръвната захар ми е в норма,при простатата всичко е наред.Какъв е вашия съвет към моя твърде неприятен проблем.

С уважение ;)
vkd
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юни 2013, 00:14

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Viks 1986 » 19 Юни 2013, 15:42

Здравейте д-р Коцев. По повод зададения от мен въпрос искам да уточня, че съм жена. Също така искам да споделя, че болките от ляво за който споменах в предния въпрос за известно време спряха, но сега отново започнаха (възможно ли е да е от сухата храна, която напоследък консумирам).Благодаря предварително за отговора.
Viks 1986
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Май 2013, 11:51

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот to6otooo » 30 Юни 2013, 16:32

Здравейте д-р Коцев
От вчера получих изведнъж от нищото остра пронизваща постоянна болка в областта на левия тестис. Бол ме при седене при допир и при движение, както казах постоянна е болката и също се покачва до лявата коремна област. Тестисът е зачервен и подут. Във чужбина съм от скоро и затова реших първо да попитам тук във форума преди да започна да търся лекари тук в Испания. Ако има значение имам две съмнение от които може да е породена болката, едното е че вчера бях на басейн и водата беше направо ледена и да неби това да е причина за някакво възпаление, а втората причина възможно ли е да се дължи на нервна почва. БЛАГОДАРЯ предварително, очаквам отговора ви.
to6otooo
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Юни 2013, 16:19

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот jordan_84 » 01 Юли 2013, 18:39

Здравейте д-р Коцев проблема ми е следния мъж на 29 години сам.От една седмица имам лека болка в левия тестис по точно когато съм легнал по корем и когато го притискам леко.Като си напипвам едипима е малко по голям от десния и отдолу има нешто като малко меко топченце което се мести когато съм легнал е по малко а когато се исправя е по малко като го бутам и ме наболява нещо като разширена веничка.Тестиса нее подут да вмъкна че имам и проблем с кръста дископатия дали това е нормално или трябва да посетя уролог?
jordan_84
 
Мнения: 5
Регистриран на: 23 Яну 2013, 15:32

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот raincs » 03 Юли 2013, 16:31

Здравейте! Имам следният въпрос: преди 2 дни установих, че кожичката ми на пениса ми се е подула съвсем леко (мисля, че вследствие от мастурбация). Около има-няма 1см., нямам проблем с уринирането, не ме боли при докосване, няма промяна в цвета на кожата, твърдо е на пипане. Исках да ви попитам, трябва ли да се притеснявам? Благодаря Ви предварително!
raincs
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2013, 15:01

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот kosmosabg » 11 Юли 2013, 13:11

Добър ден имам следния проблем

Значи преди няколко месеца пих антибиотик за Акне Вибромицин забелязах че има странични ефекни като поява на тъмни петна.

Появи ми се тъмно петно на главичката на пениса и главичката ми е сбъчкана моля ви помогнете кажете какво да правя
kosmosabg
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Май 2013, 18:07

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот sony_liston » 15 Юли 2013, 23:18

Здравейте, бих искал да ви задам един въпрос свързан с един мой урологичен проблем, а той е следния: Имам открита склероза на мехурната шийка, знам че лечението е оперативно, но четох, че може да се започне лечение с "Алфа блокери", бихте ли ме посъветвали какви по точно да взема. благодаря предварително.
sony_liston
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Юли 2013, 23:16

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта