Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Здравейте!

Мнениеот noetic » 22 Сеп 2013, 04:09

На 37 г. съм Мъж, това забравих да спомена.
noetic
 
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 03:44

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот goshetooo » 24 Сеп 2013, 21:26

Здравейте, доктор Коцев!
На 21г. съм и ще ме оперират от варискоцелие,защото е напреднал стадии и вече има наличие на атрофия в тестиса.Единия ми въпрос е след операцията атрофиралия тестис ще се изравни ли с другия или ще остане същия.Другия ми въпрос е колко време след операцията мога да вземам анаболни стероиди.По принцип съм против,но съм професионален спортист и единственните пари които печеля са от спорта,а стероидите в моя спорт са задължителни...
goshetooo
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 21:19

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот gan4o_s » 24 Сеп 2013, 21:39

Здравейте,д-р Коцев!
На 21г. съм и искам да си увелича пениса.Ще си взема хидро-помпа която създава вакум и разпъва пениса и така той се уголемява.Единия ми е според Вас такава вакуум помпа ли е по-добре или уред за разпъване на пениса?Другия ми въпрос е след като си уголемя пениса с 2-3 см на дължина и 0.5-1 см на дебелина по-трудно ли ще получавам ерекция или ще е същото.И третия ми въпрос е упражненията кегел наистина ли помогат за по-добра ерекция?
Благодаря ви предварително!
gan4o_s
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 18:38

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот simpet » 06 Окт 2013, 12:03

Здравейте. Имам един проблем от около 5 месеца. Главичката на пениса ми и кожичката под нея (препциума) ми са зачервени от толкова време (това стана малко след като ми правиха ***** без презерватив и може би е свързано с тази *****, но не съм сигурен). Имам ярко зачервяване около входа на уретрата и по главичката. Освен зачервяването понякога имам сърбеж на местата където е то и понякога лека болка, като тези сърбеж и болка ги усещам и в уретрата понякога (най-често след еякулация). Всички тези симптоми (сърбежа, зачервяванията и леките болки) ги има почти винаги, понякога отшумяват, но за кратко, а освен това след еякулация се засилват. Това е ситуацията, като за тези 5 месеца 3 пъти ходих на лекар. Първия път каза че нищо ми няма но насрочи изследвания на еякулат (микробиология) и те показаха, че всичко е нормално. След това ходих при друг лекар, защото проблема не отшумя и той каза, че имам баланит и да си правя бани със смрадлика (тетра). Добре, но и това не помогна и не премахна проблема. След това пак ходих на лекар, който отново ми каза да пусна изследвания на еякулат но този път не едно, а две. Първото беше пак микробиология, което пак показа, че нищо ми няма. Второто беше за хламидия, микоплазми, уреплазми. Всичко беше наред и с второто изследване (беше отрицателно). Преди и след изследванията се мажеш с един крем (тридерм маз). Той облекчава нещата, но временно и не помага ефективно. Въпроса ми е може ли някой да сподели какво според него ми има и как да процедирам или към кой да се обърна, за да ми се разреши проблема, защото ми писна вече от него. Давам и линкове със снимки на пениса. Изтрито от FramarAdmin1
simpet
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Окт 2013, 11:45

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот valeee » 22 Окт 2013, 19:14

здравейте ДР-Р Коцев. Аз съм жена на 50 години и искам да попитам трябва да приемам някакви лекарства тъй като креатинина ми е 109.нямам болки в бъбреците.
valeee
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Окт 2013, 19:00

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот bmwww » 07 Ное 2013, 22:42

Здравейте , искам да попитам за наскоро появила се болка в левия тестис . Значи имам едно като придърпване в левия тестис както и болка ниско под пъпа която не определям точно като болка ами все едно имам разтройство и ми ври корема . Съмнявам се ,че получих тоя дискомфорт след преболедуване на грип миналия месец и не ходих до тоалетна няколко дни защото имах запек ! Също така напипвам големи меки буци в тестисите,но не ми приличат точно на варикоцеле защото тях ги напипвам между тестисите в скротума . Като ги масажирам като че ли се разнасят .... какво може да е това ? Болката ми в тестиса се проявява най-много докато седя със скръстени крака ! Страх ме е да не е рак ! На 24 години съм и забравих да спомена ,че тия буци ги имам от доста години !
bmwww
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Ное 2013, 22:36

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот daniela_ivanova84 » 08 Ное 2013, 10:57

Здравейте, аз се боря с Ешерихия коли
Преди 3 месеца имах симптоми като при цистит. Започна да ме боли кръста и да вдигам много висока температура 40 градуса и нагоре. Пуснах си на своя глава стерилна урина и излязоха Е коли - 10 на 5 степен. Приеха ме в болницата с диагноза остър пиелонефрит. Започнаха да ми вливат Левокса 7 дена, а след това ме изписаха и пих още 5 дена през устата същия антибиотик. Пуснах си стерилна урина след цялото това лечение и беше чиста.

Но ето, че сега след 3 месеца пак всичко се повтаря. Пак симптоми като при цистит, пуснах стерилна урина и същата работа - Е коли - 10 на 5 степен. Не вдигам температура засега само до 37 градуса. Личния лекар ми изписа антибиотик по антибиограмата, а именно Цедакс за 10 дена лечение. Днес започвам приема, но се питам това не е ли един омагьосан кръг. Сега ще ги изчистя пак, а после, ако се появят пак ли ще трябва да пия антибиотик.
Молбата ми е да ме посъветвате дали има някакъв начин да не се стига до антибиотик винаги? Чета, че има и ваксина, но няма много информация в мрежата. Дали не трябва да си направя някакви по-специални изследвания, за да се разбере защо се стига дотам да слиза бактерията в урината (запозната съм, че това е бактерия, която е нормална за дебелото черво, но слезе ли в урината не е добре).
Поста ми стана малко дълъг, много се извинявам, за което.
Ще се радвам, ако намерите време, за да ме насочите и дадете някакви съвети.

Благодаря ви!
daniela_ivanova84
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Ное 2013, 10:43

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr.Krasteva » 11 Ное 2013, 18:52

здравейте,получих инфекция и възпаление първо на пикочо половата система ,(силно бяло течение с болки ниско в корема,нощно уриниране),а после инфекцията се качи към бъбреците.Получих тези оплаквания от седене на течение.Сложих си 2 опаковки полижинакс и вече пия третa опаковка ципрофлоксацин.Пуснах си изследвания които показват че няма бактерии вече ,но все още имам възпаление придружено с болки.Въпросът ми е колко време трябва да пия този антибиотик, докато ми минат болките нацяло ли?а след това кога да започна да приемам уростим?
Dr.Krasteva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Ное 2013, 18:29

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 15 Ное 2013, 11:33

sony_liston написа:Здравейте, бих искал да ви задам един въпрос свързан с един мой урологичен проблем, а той е следния: Имам открита склероза на мехурната шийка, знам че лечението е оперативно, но четох, че може да се започне лечение с "Алфа блокери", бихте ли ме посъветвали какви по точно да взема. благодаря предварително.


Здравейте, назначаването на медикаментозно лечение без преглед е недопустимо. Моля, обърнете се към уролог, защото състоянието Ви е сериозно.
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот ivelin316 » 18 Ное 2013, 20:19

здравеите при задръжка на урината на психична основа paruresis какви лекарства може да ми препорачате?
ivelin316
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Авг 2013, 16:29

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron