Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот alexxx » 19 Ное 2013, 15:56

Здравейте др. Коцев.... аз съм на 16год. и преди 2 години получих торзио на десния тестис... лекарите не можаха да го спасят, казаха, че некрозата е твърде напреднала, а и за пръв път виждали да е осукан 2.5 пъти. Загубата на тестиса беше голяма травма за мен.... не можех да се погледна след това.... та въпросът ми е ще мога ли да имам деца, след като имам един тестис.. пречи ли това...?? Благодаря предварително!!!
alexxx
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Ное 2013, 15:42

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Тихомир » 19 Ное 2013, 17:15

Здравейте д-р Коцев, преди почти 3 месеца си направих операция от варикоцеле вляво, в София, не искам да коментирам при кого. Самата рана от операцията зараства добре, но напоследък имам болки, понякога доста силни в левия тестис, които при палпиране се увеличават. Попитах лекаря, направил операцията дали е нормално това, отговорът му беше, че в малък процент от случаите болката отшумява по-бавно, за 4-5 месеца.
Сериозно съм притеснен, какво е Вашето мнение?
Тихомир
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Ное 2013, 17:10

Мнениеот sasajasa » 25 Ное 2013, 16:33

Здравейте д-р Коцев!

Имам следния проблем:
Преди няколко дни усетих тъпа болка в десния бъбрек, придружена с парене при уриниране. След обилно количество изпита вода и многократно уриниране паренето изчезна, но болката си остана. Никога преди не съм имал подобни проблеми, на 28 години съм и спортувам. Днес когато станах сутринта бях добре, но след няколко минути отново усетих тази тъпа болка, която продължава и до този момент. Това започна в петък вечерта и продължава до днес /понеделник/ и започвам малко да се притеснявам. Не съм правил промени в диетата си, алкохол рядко пия /ако въобще има връзка едното с другото/ Бих Ви бил много благодарен за някакви препоръки! Благодаря предварително и Ви пожелавам всичко най-добро!

Поздрави,
Александър
sasajasa
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Ное 2012, 16:13

Re:

Мнениеот Dr Julian Kocev » 09 Дек 2013, 19:05

sasajasa написа:Здравейте д-р Коцев!

Имам следния проблем:
Преди няколко дни усетих тъпа болка в десния бъбрек, придружена с парене при уриниране. След обилно количество изпита вода и многократно уриниране паренето изчезна, но болката си остана. Никога преди не съм имал подобни проблеми, на 28 години съм и спортувам. Днес когато станах сутринта бях добре, но след няколко минути отново усетих тази тъпа болка, която продължава и до този момент. Това започна в петък вечерта и продължава до днес /понеделник/ и започвам малко да се притеснявам. Не съм правил промени в диетата си, алкохол рядко пия /ако въобще има връзка едното с другото/ Бих Ви бил много благодарен за някакви препоръки! Благодаря предварително и Ви пожелавам всичко най-добро!

Поздрави,
Александър


Здравейте, болката може да има различни причини, затова препоръчвам да посетите уролог за ехографско изследване. Поздрави!
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 09 Дек 2013, 19:07

alexxx написа:Здравейте др. Коцев.... аз съм на 16год. и преди 2 години получих торзио на десния тестис... лекарите не можаха да го спасят, казаха, че некрозата е твърде напреднала, а и за пръв път виждали да е осукан 2.5 пъти. Загубата на тестиса беше голяма травма за мен.... не можех да се погледна след това.... та въпросът ми е ще мога ли да имам деца, след като имам един тестис.. пречи ли това...?? Благодаря предварително!!!


Здравейте, за Ваше спокойствие може да се подложите на изследване на оплодителната Ви способност във всяка лаборатория. Поздрави!
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Dr Julian Kocev » 11 Дек 2013, 10:08

ivelin316 написа:здравеите при задръжка на урината на психична основа paruresis какви лекарства може да ми препорачате?


Здравейте, не мога да ви препоръчам терапия без преглед, моля запишете се за консултация при уролог.
Аватар
Dr Julian Kocev
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Май 2013, 14:16

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот kitie » 24 Дек 2013, 13:20

Здравейте, доктор Коцев!
Момиче на 21 години съм и от два месеца насам имам болки ниско в корема, усещам и напрежение, понякога ме боли и кръстът. Ходих на гинеколог, защото помислих, че може би имам гинекологично възпаление. Гинекологът каза, че ми няма нищо и че проблемът е в пикочните пътища. Направих изследване на урина - не беше стерилна, личната ми лекарка каза, че всичко е наред. Пих Монурал и Цистон, но не усещам да има промяна, освен, че болката от много силна и нетърпима, намяла, но сега отново се засилва. При уриниране (не всеки път) усещам преминаваща болка надолу от ляво и от дясно, усещам напрежение. Болката се появява по всяко време не само при уриниране и като че ли на моменти минава и нагоре към бъбреците. Моля за съвет, много се притеснявам!
Благодаря ви предварително!
kitie
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Дек 2012, 17:10

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот rosendimitrov » 27 Дек 2013, 03:40

Здравейте, Д-р Коцев!

Момче съм на 18 години, преди около 1 седмица при игра на футбол почувствах болка в левия тестис, не му обърнах внимание, тъй като и преди съм имал подобни полки. Днес почувствах лека болка отново на същото място и сабелязах, че на левия тестис има някакво образувание, като малко зърно, в долната част на тестиса, което при докосване, изпитвам отново тази лека болка.
Поразрових се из Интернет и бях шокиран просто, появиха се много теми като "Тумор на тестисите". Изпаднах в паника и се притесних много. Какво бихте ме посъветвали д-р Коцев, защото аз веднага си поставих диагноза "тумор". Какво е това образувание, има ли място за притеснение?

Благодаря Ви!
rosendimitrov
 
Мнения: 7
Регистриран на: 11 Юли 2013, 22:57

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот krilsto » 01 Яну 2014, 23:00

Здравейте д-р КОЦЕВ,
НА 60г съм и от много години страдам от хроничен простатит(хламидия трахоматис).Лекувал съм се доста продължително безуспешно-със сумамед ,ципрофлоксацин,еритран и таривид. Не съм пробвал с доксациклин понеже имам алергия.Оплакванията ми са -затруднено уриниране,парене и болки при уриниране,болки в ставите ,проблеми със сърцето и със зрението. Молбата ми е да ми предложите някакво антибиотично или друго лечение.
Благодаря предварително!!!
krilsto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Яну 2014, 22:33

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот angelche21 » 04 Яну 2014, 14:03

Zdr Dr Kocev az sam maj na 25 g i iskam da popitam nesshto priqtelkata mi hodi skoro na ginekolog i i otkriha garnerela vaginalis vazmojno li e i az da go imam kazaha mi da piq nqkvi hapcheta kak se poluchava tova.shte vi bada mnogo blagodaren ako mi dadete otgovori
angelche21
 
Мнения: 15
Регистриран на: 24 Дек 2013, 14:52

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron