Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот ku4eto1 » 07 Яну 2014, 15:26

Dr Julian Kocev написа:Здравейте! В тази рубрика може да зададете Вашите въпроси от област урология. Ще се радвам, ако мога да ви бъда полезен! Повече за мен и за моята практика можете да научите от профила ми в Справочник - Фрамар

Zdr,D-r Kotsev bil sam dalgi godini po urologiite ,operirahame ot ureterolitotomia v dqsno posle pielolitotomia v lqvo. Edin apendiks i dva pati za perforirana qzva za 5 godini.Do sega nesam polu4il konkretno le4enie za enurezis nukturnq i go imam 30 GODINI !!!,VE4E NESE qvqvam i na TELK PORADI SRAMA.!!! :!:
ku4eto1
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Яну 2014, 14:51

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот deti220 » 09 Яну 2014, 23:42

Здравейте д-р Коцев,
аз съм жена на 19 години и имам следния проблем:
от май месец 2013 година започнах да водя полов живот, но кратко след това започнах да правя множество цистити. Правиха ми многократно изследвания , 2 пъти излезе ,че имам еширихия коли ,но след терапия с различни антибиотици според антибиограмата (Панцеф, Зинат ,а след тях съм пила Ципрофлоксацин предишни пъти Нелидикс)се изчистват и изследванията ми са отново стерилни, помагат ми много бързо , но кратко време след това отново получавам цистит. След втория път когато ми откриха еширихия коли 3 месеца пих ваксина Уро -ваксом, но отново получих цистит.За имунната система съм пила също така Имунобор-уро. В момента ми казаха ,че не мога да пия повече лекарства и се лекувам само с билкови таблетки Цистон ,чай от Мечо грозде и Бял равнец(но нямам голям резултат от чайовете,ако може да ми препоръчате други) .Забелязала съм ,че се случва при настинка или полов акт(най-вече) , партньорът ми също си направи изследвания като резултатите са стерилни.Правиха ми дори скенер,но не откриха нищо обезпокоително,единствено малко камъче около 2мм, доктор уролог ми каза ,че това не е проблем.
Възможно ли е да е предизвикано от латексовите кондоми или нещо друго по време на полов акт?
Благодаря Ви предварително!
deti220
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Яну 2014, 23:20

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот denislav:iliev » 10 Яну 2014, 00:25

здравейте доктор Коцев казвам се Денислав и съм на 27 години от известно време имам болки във левия тестис и ниско доло във лявата част на корема ходих на доктор но ми казаха че не е опасно и ми дадоха да пия омепразол 20 мг . казахами да ги пия 5 дена и да отида пак на лекар ,след пет дена отидох на лекар и ми лазаха че стомаха ми сега бил подобре и да продаля да ги пия до като свършат хапчетата .проблемът е че неми минава изобщо болката във тестисът и в корема според вас на какво мое дасе дали това също така много ми се гади нямам апетит и много се изпотявам без бикаква причина . благодаря за отделеното време
denislav:iliev
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Яну 2014, 00:02

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот kokice » 13 Яну 2014, 20:42

Dr Julian Kocev написа:Здравейте! В тази рубрика може да зададете Вашите въпроси от област урология. Ще се радвам, ако мога да ви бъда полезен! Повече за мен и за моята практика можете да научите от профила ми в Справочник - Фрамар


Здравейте, Д-р Коцев ,от няколко месеца съпругът ми има наличие на кръв в спермата /еякулата/. Ходи на преглед при уролог и след преглед с ехограф му установиха възпаление на простатата, пи антибиотици -доксициклин 10 дни + левофлоксацин още 7 дни . Симптомите изчезнаха и след около седмица след спиране на лекарствата се появи отново кръв. Направи си изследване на стерилна урина и еякулат и бяха открити сигнификатна бактерия и E.coli в урината , микроскопски -масово грам - чревни пръчковидни бактерии, масово полиморфнонуклеарни левкоцити, слузни повлекла , без дрожди на кандида и масово E.coli в еякулата. Премина втори курс на лечение с амикацин 10дни и нитроксолин 7дни ефекта беше същия . Сега около 20 дни от спиране на лекарствата резултата от изследването е стерилна урина и масово E.coli в еякулата и отново кръв в спермата. Твърде обезпокояващ е факта , че след спиране на лекарствата симптомите се възобновяват, въпросът ми към Вас екакви други изследвания трябва да се направят, колко е опасно това състояние и колко дълго може да пие антибиотици?
kokice
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Яну 2014, 20:14

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот SISETO_21 » 22 Яну 2014, 17:04

Здравейте.Синът ми го лекуваха преди около два месеца с Прегнил,защото открих че не му напипвам тестисите.Незнам дали са асансйорни или никога не са били в торбичките защото никога не съм се заглеждала.Три дни след последната инжекция го водихме на контролен и всичко беше наред.Сега от известно време забелязвам че понякога му стоят доста нагоре и реших че когато му е студено е така,но днес в банята на топло пак му бяха много високо,Дори трудно ги напипах едното се скриваше навътре.Може ли всъщност да не се е излекувал и отново да се връща старото положение.Трябва ли да го заведем пак на преглед.
SISETO_21
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Яну 2014, 17:15

Re: Д-р Юлиян Коцев – въпроси от област урология

Мнениеот Иван Георгиев » 08 Фев 2014, 02:35

Здравейте,
бих желал да получа отговор на следния въпрос: Мой близък е с бъбречна недостатъчност и се нуждае от хемодиализа в местната болница и отказаха това с определението,че организмът и няма да издържи въпреки че болният беше контактен.Бих желал да получа вашето мнение.Благодаря предварително.
Иван Георгиев
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:37

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron