Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Мнениеот FramarModRosi » 19 Юни 2013, 13:58

Нека надникнем как биха могли да обзаведат жилищата си останалите представители на зодиакалните знаци…

Везни – Спокойни, уравновесени, със стил.
milk and coffee sitting room.jpg
milk and coffee sitting room.jpg (27.87 KiB) Прегледано 1893 пъти
Везните са балансирани характери, които предпочитат спокойния интериор и не си падат по екстремностите. Ето защо в дома на Везната царува топлината удобството и хармонията. Тя обича класическите нюанси като мляко с кафе, сиво, синьо, пастелно розово. Тъй като обаче Везните умеят да се колебаят, те често се лутат в различни интериорни решения, докато направят своя избор.

Скорпион – Властен, силен, страстен.
inspirational-beige-living-room-design-floral-red-wall-art-paper.jpg
inspirational-beige-living-room-design-floral-red-wall-art-paper.jpg (29.2 KiB) Прегледано 1893 пъти
Енергичните Скорпиони харесват страстния червен цвят, както и класическата комбинация – бяло и черно. Хубаво е особено по - чувствителните представители на знака да не прекаляват с яркия тон, защото той възбужда и напряга. По – добре е да го включат в аксесоарите – статуетки, украшения, полилеи, възглавници, завеси. Скорпионите предпочитат класическия стил в мебелите, но понякога се впускат и в екстравагантното.

Стрелец – чаровен, подвижен и пленителен.
Glass metal coffee table green white.jpg
Glass metal coffee table green white.jpg (17.45 KiB) Прегледано 1893 пъти
Мебелите, които бързо променят формата и мястото си са сякаш създадени за Стрелеца. Той би включил в интериора си модерни масички, столове и фотьойли с метални крачета, рафтове на малки колелца. От цветовете предпочита слънчевото жълто, светло зеленото, а понякога и оранжево. Домът му е нестандартен, но уютен.

Козирог – стабилни, разумни, интуитивни.
simple-but-elegant-black-and-white-living-room.jpg
simple-but-elegant-black-and-white-living-room.jpg (16.45 KiB) Прегледано 1893 пъти
Консервативните козирози не експериментират нито по отношение на живота, нито по отношение на мебелите в своя дом. Едно посещение в музея може лесно да инспирира козирога да смени интериора си. Харесва класическите вещи, идеи и цветова. Естествено често акцентира върху черното, бялото и червеното.

Водолей – ексцентричен експериментатор и мечтател.
aquarium.jpg
aquarium.jpg (18.06 KiB) Прегледано 1893 пъти
В дома на мечтателния Водолей може да откриете ексцентрични предмети и комбинации - лилаво, комбинирано с цвят каки, синьо и оранжево, маса с асиметрична форма или няколко различни модели столове, в един и същ цвят. Хубаво е Водолеите да включат водни пространства в интериора си или поне аквариум.

Риби – Чувствителни, раними и романтични
tuscany-mistyc-room.jpg
tuscany-mistyc-room.jpg (17.61 KiB) Прегледано 1893 пъти
В дома на Рибите винаги витае известна доза мистицизъм. Те често залитат по загадъчността на изтока. Харесват удобството и простора и въпреки това са склонни към трупване на вещи и дреболии, отнемащи голяма част от жизненото им пространство. Причината е, че Рибите често се поддават на носталгията по преживени моменти, а именно вещите са тези, които се грижат да им напомнят…
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Мнениеот spring » 20 Юни 2013, 09:45

Има и верни неща, но аз пък си харесах интериора на Стрелеца...а не съм Стрелец :P
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Мнениеот Dior » 20 Юни 2013, 12:15

А това за Рибите е напълно вярно! За съжаление е така, но затрупаните с вещи помещения привличат и предизвикват застой и неблагополучие в най-различни сфери на живота ни. :!: Трябва да се вземат мерки...
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Мнениеот s_ivelina » 10 Юни 2014, 12:41

Аз съм козирог и въобще не ми хареса стила на снимката..да консервативни сме,но аз лично обичам модерното съвременното изчистеното и стилното.обичам цветовите гами в дизайна и да се съчетават добре по цвят..ние козирозите обичаме изкуството и обичаме винаги да променяме интериора дрехи козметика аксесоари.но винаги да е стилно.обичаме най вече стилното и модерното...но не и съчетаното с черно и бяло..това е скучно за мен...обичаме много цветята и тапетите с цветя особено в спални..и тъмни мебели,обичаме дървото пренесено в дома...някои харесват стъкло и метал в дома си ,а аз харесвам дървото.нищо общо с картинката.. :shock:
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Как изглежда домът ти? Звездите говорят - II част

Мнениеот s_ivelina » 11 Юни 2014, 09:46

стилът на картината и дизайна на водолея ми допада най-много..може би това е моят стил на обзавеждане.. ;)
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта