Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот spring » 20 Юни 2013, 09:24

style.jpg
style.jpg (9.5 KiB) Прегледано 599 пъти
Дами, харесвате ли екстравагантния гардероб при мъжете? Или пък си падате по класическите изпълнения? Някои мъже смятат, че колкото по – нестандартни дрехи носят, толкова повече могат да разчитат на нашия интерес. Експериментите обаче са нож с две остриета…Не мислите ли?
Ако са се справили добре с избора и съчетаването на дрехите, екстравагантно облечените мъже показват абсолютно владение на модата и модните тенденции. Я си представете всички жени, облечени в еднакви костюми с вратовръзки. Ох, не! Разнообразието радва окото, затова и жените харесват мъжете със собствен стил. Поддръжката на екстравагантен гардероб обаче струва скъпо…Затова някои дами смятат, че гардеробът на истинския мъж се състои от тениски, дънки и кецове. А вие от кои сте? Има и такива мъже, които пренебрегват собствения си стил, заради целта…Например, ако искат да свалят рапърка, се обличат като рапър. По същата логика си мислят, че могат да забият метълка, пънкарка, чалгаджийка и всякакви други екзотични представителки на женския пол, които очакват мъжете да са облечени по определен начин. Одобрявате ли това поведение? Изобщо какъв смятате, че трябва да е гардеробът на съвременния мъж – екстравагантен или не?
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот Siss » 21 Юни 2013, 11:30

Нестандартен, стилен, авангарден и артистичен са задължителни условия за добрия гардероб.
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот IVRO » 26 Юни 2013, 11:51

Ни така, ни иначе. Ако се придържаш към класиката, си скучняр. Ако пък си твърде екстравагантен, рискуваш да те заклеймят като хомосексуалист. Което, ако не си такъв, си е проблем. ;)
IVRO
 
Мнения: 199
Регистриран на: 12 Дек 2012, 10:42

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот victory » 27 Юни 2013, 14:19

Екстравагантен, цветен, даващ свобода. Аз се чувствам добре, самоуверен и в тонус, когато съм с удобни дрехи. Не на вратовръзките и досадните тесни сака. Мъжът може да бъде елегантен и неглиже ;)
victory
 
Мнения: 63
Регистриран на: 05 Фев 2013, 10:59

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот klara » 05 Фев 2016, 16:03

Много харесвам съчетанието подходящи дънки със сако! :clappingorange:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот asdddwww » 05 Фев 2016, 16:44

Аз ходя с дънки, тениска и риза, чувствам се най-добре и изглеждам доста по-млад за годините си. Имам и няколко официални дрехи, които обличам понякога, но не са ми ежедневния външен вид. Все пак трябва да е удобно и точно затова ежедневно :)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот zagrijena » 10 Фев 2016, 17:45

Вярно, че сега модата много се промени, но не мога да възприема мъже, облечени в розови тениски или друга дреха розова :shock:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот svetlozara » 23 Мар 2016, 12:25

zagrijena написа:Вярно, че сега модата много се промени, но не мога да възприема мъже, облечени в розови тениски или друга дреха розова :shock:

Защо? Много тесногръдо, и ти си като темата с цветовете за децата. В момента всичко е модерно, може да се носи всеки един цвят, разделението по цветове е много измислено и консервативно.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот black » 23 Мар 2016, 13:29

svetlozara написа:
zagrijena написа:Вярно, че сега модата много се промени, но не мога да възприема мъже, облечени в розови тениски или друга дреха розова :shock:

Защо? Много тесногръдо, и ти си като темата с цветовете за децата. В момента всичко е модерно, може да се носи всеки един цвят, разделението по цветове е много измислено и консервативно.


Е, не съм съгласен! Да, може да се носи всеки един цвят, но ако не ти отива? Колкото и да е модерно и да нямам проблеми с цветовете, не искам да изглеждам като Пинко Розовата пантера.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Гардеробът на мъжа – екстравагантен или не?

Мнениеот svetlozara » 09 Юни 2016, 14:05

black написа:
svetlozara написа:
zagrijena написа:Вярно, че сега модата много се промени, но не мога да възприема мъже, облечени в розови тениски или друга дреха розова :shock:

Защо? Много тесногръдо, и ти си като темата с цветовете за децата. В момента всичко е модерно, може да се носи всеки един цвят, разделението по цветове е много измислено и консервативно.


Е, не съм съгласен! Да, може да се носи всеки един цвят, но ако не ти отива? Колкото и да е модерно и да нямам проблеми с цветовете, не искам да изглеждам като Пинко Розовата пантера.

Ама чакай сега, какво търсиш под вола теле? но ако не ти отива- ми няма да го носиш. Съвсем нещо различно казах, така че моля ти се. Никой по никакъв начин не те кара да робуваш на мода, или на цветове. споко.. :banghead:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта