Какви родители сме според зодията? – I част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот FramarModRosi » 21 Юни 2013, 11:54

Relationship-Between-Parents-And-Children.jpg
Relationship-Between-Parents-And-Children.jpg (13.38 KiB) Прегледано 7747 пъти
Някои вярват, че характера на даден човек, много зависи от това коя зодия е. Ако и вие вярвате в тази зависимост, сигурно ще ви бъде интересно да надникнете какви родители сте/ бихте били.

Овенът обича наследниците си и може да покори сърцето на всяко дете. Родителят Овен се гордее с детето си, разбира го и често е негов съветник и приятел. Майките родени под огнения знак имат строги принципи, добре е да бъдат по - търпеливи.

Телецът е любвеобилен родител. Бащите изискват прекалено много от децата си и често се опитват да възпитат собствените си качества у тях. Телците са търпеливи и не обичат да бързат. Родителите, родени под този знак трябва да внимават да не възпитат детето си като материалист.

Близнаците често се отнасят с децата си като с равни, не са обсебващи, но не са и особено внимателни към тях. Те обичат да развиват у детето бързо мислене и съобразителност. Значително по - лесно им е да установят с малчугана мислен контакт, отколкото да разберат онова, което става в душата и сърцето му.

Ракът е идеалният родител – любящ, търпелив, той се интересува от всички детски проблеми. Родителите Рак обикновено са много привързани към децата си. Те не им дават много свобода, тъй като се притесняват за тях. Много често Раците обичат повече децата си от половинката си.

Лъвът обича децата си, без да вижда недостатъците им. В същото време той не би понесъл и зрънце неуважение от тяхна страна. Сърцето на Лъвовете винаги е отворено за децата. Ехх, да те са упорити, но дори и за малчуганите е ясно, че те повече „лаят, отколкото хапят."

Девите настойчиво възпитават в децата си навици и дисциплина. Техният девиз е:”Първо задълженията – после играта!” Бащата Дева обикновено не е много любвеобилен. Голямо значение представителите на знака отделят на интелектуалното развитие на децата си.
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот rossitta » 21 Юни 2013, 12:50

Аз лично вярвам във тази зависимост. Особено след като прочетох книгата "Слънчеви знаци" на Линда Гудман. Там са описани много точно представителите на различните зодиакални знаци - мъж, жена, дете, родител и др.
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот BRI » 21 Юни 2013, 15:49

Аз също вярвам във взаимовръзката между характера на даден човек и датата му на раждане...
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот spring » 28 Юни 2013, 11:36

Поразително! Написаното за зодия Рак е ужасно вярно ;)
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот Dior » 02 Авг 2013, 15:14

Хареса ми написаното за Рака. Предстои ми да бъда родител и се надявам да сте прави ;)
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот Anka » 26 Ное 2014, 15:53

Брей и аз съм зодия Рак, ще видим какъв родител ще бъда някой ден, но пък партньора ми няма ли да е нещастен? :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Дек 2014, 18:00

Аз съм РАК! :)) Страхотна съм направо - скромно да си призная :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви родители сме според зодията? – I част

Мнениеот Цвети Цветкова » 09 Дек 2019, 12:12

Не мога да се съглася с всичко написано за зодия рак. Старая се да давам достатъчно свобода на детето си... А кого повече обичам - него или съпруга си... ами на този въпрос всяка майка ще ви отговори еднозначно - детето е на първо място! :smile:
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта