Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Мар 2015, 17:02

Надали е до определен алкохол, а по-скоро до количеството, ако някоя жена се е напила като талпа с какъвто и да е алкохол няма да ѝ е хич до оргазъм, а малкото количество, колкото да разпали страстите е друго нещо :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот miron » 27 Мар 2015, 17:38

marsu написа:Надали е до определен алкохол, а по-скоро до количеството, ако някоя жена се е напила като талпа с какъвто и да е алкохол няма да ѝ е хич до оргазъм, а малкото количество, колкото да разпали страстите е друго нещо :)

И аз съм на това мнение, ако е прекалила с пиенето, положението ще стане страшно, вместо забавно, но е факт, че пийналите жени са по-разкрепостени ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот kauda » 28 Мар 2015, 12:07

Я стига :))) Няма значение това, според мен сексът, оргазма и всичко останало нямат общо с алкохола, освен частта с малкото пийване за удоволствие и колкото да ни дойде "мерака" :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Сеп 2015, 15:46

miron написа:
marsu написа:Надали е до определен алкохол, а по-скоро до количеството, ако някоя жена се е напила като талпа с какъвто и да е алкохол няма да ѝ е хич до оргазъм, а малкото количество, колкото да разпали страстите е друго нещо :)

И аз съм на това мнение, ако е прекалила с пиенето, положението ще стане страшно, вместо забавно, но е факт, че пийналите жени са по-разкрепостени ;)

Нали знаеш - пияна жена, весел креват. :) Но да не е тотално отрязана въпросната жена ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот donni » 14 Сеп 2015, 17:04

marsu написа:
miron написа:
marsu написа:Надали е до определен алкохол, а по-скоро до количеството, ако някоя жена се е напила като талпа с какъвто и да е алкохол няма да ѝ е хич до оргазъм, а малкото количество, колкото да разпали страстите е друго нещо :)

И аз съм на това мнение, ако е прекалила с пиенето, положението ще стане страшно, вместо забавно, но е факт, че пийналите жени са по-разкрепостени ;)

Нали знаеш - пияна жена, весел креват. :) Но да не е тотално отрязана въпросната жена ;)

То май е по-важно и на трезва булка, пак да е весел кревата, че иначе лошо, много работа ще му се отвори на който и да е мъж :mrgreen:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот S_Milenska » 01 Окт 2015, 09:59

Е, ще трябва да се старае да дава повече алкохол на своята избраница ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Ginger » 01 Окт 2015, 10:53

S_Milenska написа:Е, ще трябва да се старае да дава повече алкохол на своята избраница ;)

Е, ако я напиеш с бира, нали се сещате колко бързо ще я приспите, защо ви е такава жена после :lol:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Anka » 29 Окт 2015, 13:28

Не знам , зависи от организма, аз точно от бира се чувствам най-добре. :) Но с вина и подобни ми се доспива доста бързо :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот mihaella » 29 Окт 2015, 15:07

Anka написа:Не знам , зависи от организма, аз точно от бира се чувствам най-добре. :) Но с вина и подобни ми се доспива доста бързо :)

Аз веднъж през живота си съм пила бира, подух се ужасно много - ръце, крака, лице, от тогава не смея да пия бира!
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Ginger » 29 Окт 2015, 17:31

Ммм мисля, че всички алкохоли действат по един и същ начин на жените, работата е в това как са изпити и дали не са на шотове, например :idea: :)
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron