Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Krum » 21 Мар 2016, 15:16

pravilno написа:Алкохолът допринася за разгорещяването, но ако разчиташ само на него лоша работа :grin: . С пиене всеки може :grin:

Помага на жените да се отпуснат и да са по-разкрепостени и по-диви. :) Факт е това. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот analizatorka » 21 Мар 2016, 17:37

Krum написа:
pravilno написа:Алкохолът допринася за разгорещяването, но ако разчиташ само на него лоша работа :grin: . С пиене всеки може :grin:

Помага на жените да се отпуснат и да са по-разкрепостени и по-диви. :) Факт е това. :mrgreen:


Стига да си знаят мярката жените. Някои се напиват и от малко, а пияната жена не е приятна гледка за никого :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот miron » 24 Фев 2017, 13:47

Аз гласувам за бирата, че ги разнва повече, виното например повече ги приспива и ги прави по-лениви, а от по-твърдия алкохол не знаеш в кой момент ще отнесат плувката. :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 06 Дек 2017, 12:52

ехе, чак пък алкохол, аз мисля, че всеки алкохол, в малки количества, може да събуди желанието за други изпълнения.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Кой алкохол стимулира най - мощно женския оргазъм?

Мнениеот Lana » 04 Дек 2018, 15:26

Няма значение, алкохолът помага на жената да се отпусне. Ама мъжа има ключова роля, всичко друго само подпомага оргазма :mrgreen:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта