Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот FramarModRosi » 02 Юли 2013, 10:53

Продължаваме нататък, където ще разбулим накратко особеностите от поведението на изневеряващия мъж, според останалите 6 представители на зодиака.

Везни
Рядко може да уличите мъжете от зодия Везни в изневяра. Те умеят ако не да управляват чувствата си, поне да ги контролират, отделяйки за своята половинка емоциите, които тя заслужава. Дълго може да не забележите, че от вашето заслужено парче някой друг похапва по малки хапки. Изневерителите - Везни може да бъдат разкрити само по някакво стечение на обстоятелствата. Понякога само засилената им безпричинна тревожност може да ги издаде. Този сигнал трябва да ни провокира да предполагаме, че в живота на нашата половинка от този знак се случва нещо, свързано с друга жена.

Скорпион
Скорпионите – тези нравственици често биват заподозрени в изневяра от техните избранници. Кой не би се замислил, ако над главата му се излива ту дъжд от рози, ту градушка от упреци. Дори самите Скорпиони често не могат да обуздаят силата на чувствата си. Скорпионите – Изневерители са много хитри, но често попадат в капана си: те правят коварни планове, но в момент на емоционално напрежение плащат скъпо за тях. Как да разпознаете изневярата?. Е, след като сте избрали Скорпион, значи притежавате интуиция, от която нищо не може да бъде скрито.

Стрелец
Дори и най - уравновесените Стрелци понякога са малко неспокойни. Стремежът им към приключения е неудържим и романтичните забежки са част от него. В много от случаите, когато изневеряват, те не се замислят, просто защото не се чувстват виновни. Какво да направи Стрелецът, че в неговото полезрение попадна не някой връх за покоряване, а тя? Просто е длъжен да я покори!В момента, в който целта е постигната, Стрелецът ще изгуби интерес. Тайните не са по вкуса му. Когато е предприел действия и разбере, че тя не може да се сравнява с въпросния непокорим връх, неверният Стрелец ще се засрами и ще съжали за изневярата. Именно това разочарование, което заменя ентусиазма му е сигурен признак за измяната му .

Козирог
Още преди да се случи флиртът, Козирогът вече е претеглил своите „ЗА“ и „Против“, написал е план как точно ще се развиват отношенията и как да бъдат опазени в тайна Той вече е съставил маршрут за разходката, местата за срещите, помислил е за всички детайли. До момента, в който той си даде сметка, че тя не си струва усилията. Но ако реши, че е срещнал единствената, тогава Козирогът ще спре да бъде толкова внимателно прикрит и ще изгуби ума си. Козирогът - Изменник лесно се разобличава, защото прави грешка след грешка…

Водолей
Водолеят мрази да прикрива нещо и ако е принуден да го прави, той се чувства некомфортно. Тайните отношения не са по вкуса му, защото удоволствията от тях се оказват по - малко от усилията, които ще вложи, за да я прикрива. Все пак, ако стремежът за разнообразие надделее, Водолеят ще се сближи с някоя жена, защото е различна. Но в последствие разбира, че тя е като всички останали. Изневерителят - Водолей е обзет от постоянни колебания и съмнения. …С две думи… не му е лесно да изневерява! По – добре изобщо да не се захваща!

Риби
Ако обичаш мъж - Риби, значи обичаш и мечтите му. Рибата - Изневерител никога не губи надежда, че всичко ще се оправи с магическа пръчка. Мъжете риби са всъщност коварни, защото много добре осъзнават, че със захаросаните си думи просто се опитват да прикрият съмнителните си похождения. Те се възхищават на собствената си непогрешимост, като не подозират, че повечето жени виждат в тях авантюристи и едва ли ще поискат да поддържат сериозни отношения точно с такъв тип мъже...
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот slavova_75 » 04 Фев 2014, 12:32

Ако реши да изневерява една ли зодията ще го спре :D :evil:
slavova_75
 
Мнения: 37
Регистриран на: 03 Фев 2014, 14:42

Re: Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот renito » 06 Фев 2014, 11:13

Честно казано,каквото ида прочета за зодията на партньора ми,едва ли би ме накарало да съм по-спокойна или по-притеснена. ;)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот Andrey » 28 Ное 2014, 13:06

Аз съм зодия стрелец, направо ме подредихте :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот Тъжна Луна » 19 Апр 2018, 15:25

изневеряваш и после се оправдаваш със зодията?! дрън дрън
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Мъжете изневеряват според зодията си – II част

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 13:18

Значи моя ще го хвана много лесно след като звездите ми го говорят…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта