Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Юли 2017, 11:32

Доста мръсни неща има около нас, без да го осъзнаваме. Дали ще са възглавниците, парите, клавиатурите, телефоните, градския транспорт. Затова винаги си нося антибактериални кърпички с алкохол и си бърша ръцете, когато нямам къде да ги измия.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 16:00

Досега бях на кино, не ми се мисли колко мръсни работи съм пипнала. Поддържат киното винаги да изглежда чисто, но дали е такова в действителност можем само да гадаем. Мръсния ескалатор, вратите на тоалетните.. абе пипах си доста.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот miron » 28 Юли 2017, 11:07

Само за телефона си мисля, нося го с мен в тоалетната. Да живеят почистващите кърпички. :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот Malina » 28 Юли 2017, 14:40

Днес ми се наложи да поработя на един лаптоп на един възрастен съсед, толкова мръсен и гнусен! Имаше нужда да му се инсталират някои неща! После поне 10 пъти си мих ръцете, голяма гнусотия! Не обръщат ли внимание хората на какво им приличат вещите?!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот Pipilota » 28 Юли 2017, 15:48

Оосбено по-възрастните хич не се грижат за нещата си, хич не трябва да те учудва това нещо.. :) По-учудващо ще е ако на тая възраст са спретнати и подредени.
А за мръсното днес: Возих се в едно много мръсно такси!!! направо голяма гнус, изхвърлях един залепнал гаден банан от раницата на сина ми, където преди 3 седмици беша на разходка в гората с пряител... :front:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот mix_twix » 04 Авг 2017, 10:03

Клавиатурата ми на работа. не идват честода я чистят.. :) В предишната фирма, в която работих имаше хора, които идваха да ни мият клавиатурите, с едни прахосмукачки, вземаха ги почистваха ги.. голям кеф.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот miron » 23 Авг 2017, 09:15

До яйцата, които ше си готвя на обяд, доста са мръснички. Макар че па някой път забравям да си измия ръцете, след като ги пипам. Дано да умира салмонелата и на студено.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Авг 2017, 11:41

miron написа:До яйцата, които ше си готвя на обяд, доста са мръснички. Макар че па някой път забравям да си измия ръцете, след като ги пипам. Дано да умира салмонелата и на студено.

излишно се филмираш :)) тя салмонелата не ходи да хваща туко така, за да те покоси трябва да си се заразил доста и да нямаш изобщо устойчива имунна система.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот kauda » 23 Авг 2017, 15:06

Добре е да се замислим колко често си мием ръцете и каква е като цяло личната ни хигиена. Ако можем да я определим от 1 до 10, ние на кое място сме? Аз мога да кажа, че съм на 9-ката. Винаги си мия ръцете, но си слагам 9-ка, защото ползвам обща дръжка в офиса на тоалетната, а там често чувам хора, които излизат от вц-то и не пускат чешмата...
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Най - мръсните неща, които ще докоснеш днес

Мнениеот Stark » 07 Дек 2017, 13:56

В автобуса за мен е най-мръсното място. Направо ме е гнус да сядам, седалките замазани, хората мръсни, голяма гадост. :front:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта