Асцендентът и как ни влияе – II част

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Асцендентът и как ни влияе – II част

Мнениеот FramarModRosi » 09 Авг 2013, 09:25

asc1.png
asc1.png (29.03 KiB) Прегледано 591 пъти
АСЦЕНДЕНТ В ЛЪВ – Те са интересни, жизнерадостни, величествени, властни, но и щедри. Стремят се винаги да доминират, което им се удава лесно. Когато асцендентът е в Лъв, можем да очакваме, че хората ще подхождат към реализиране на целите си уверено и демонстративно. Те съвсем царствено ще покоряват и ще манипулират, ако е необходимо, но винаги ще постигат целите си. Това са личности, които винаги ще се стараят да блестят, да се изтъкват и доказват, чрез великодушие, щедрост, показен блясък и пр. Това са волеви, силни, енергични и забележителни личности.

АСЦЕНДЕНТ В ДЕВА – Това са преди всичко разумни, трудолюбиви, паметливи и схватливи хора. Те са перфекционисти в работата си, те са чистоплътни и грижовни към здравето си, те са отлични градинари, те са ученолюбиви и наблюдателни. Хората родени с този асцендент преодоляват трудностите в живота с търпение и упорство. Те винаги са точните, отзивчивите, рутинираните, съобразителните и лесно се адаптират към наложените им условия.

АСЦЕНДЕНТ ВЪВ ВЕЗНИ – Хората, родени с изгряващ във Везни знак, са красиви и привлекателни личности, които търсят хармонията навсякъде, но трудно я намират. Те са интересни, емпатични, увлечени от изкуството – музика, живопис, балет и др. Постигат целите си с лекота, когато намерят до себе си силен партньор, който да ги стимулира към реализация на желанията и мечтите. Дори и най - дребното нещо обаче е в състояние да ги дебалансира, а когато равновесието бъде нарушено, стават капризни, като деца.

АСЦЕНДЕНТ В СКОРПИОН – Тези хора, чийто асцендент попада в Скорпион са ексцентрични, магнетични, страстни, налагащи се над околните с твърдостта и устойчивостта, с която отстояват целите си. Те постигат целите си с начина, по който изпълняват задълженията си – сериозно, задълбочено, отговорно, със Скорпионски хъс, на който трудно се устоява. Тези хора винаги знаят какво искат и как да го постигнат. Освен това не се вълнуват как изглеждат в очите на хората и какво се говори за тях. Те никога не хленчат и се изправят пред трудностите, като истински войни…
FramarModRosi
 
Мнения: 321
Регистриран на: 12 Дек 2012, 15:27

Re: Асцендентът и как ни влияе – II част

Мнениеот alinaaa » 05 Фев 2014, 10:54

Хмм, аз като съм на границата на два асцендента, на кой ли да вярвам :roll:
alinaaa
 
Мнения: 53
Регистриран на: 03 Фев 2014, 10:02

Re: Асцендентът и как ни влияе – II част

Мнениеот lyuta_chushka95 » 04 Сеп 2019, 15:52

Не съм много запозната с астрологията и това с асцендента ми е малко неразбираемо. Според изчисленията трябва да ми е Скорпион, обаче това, което пише не е съвсем вярно.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта