От летен към зимен отдих

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

От летен към зимен отдих

Мнениеот valerya.mozeva » 01 Окт 2013, 11:46

Понеже лятото си замина, така бързо, че не успях да му се полюбувам достатъчно, мисля с нетърпение за следващото, от сега. Не зная как е при вас, но когато съм на който и да било от българските курорти (за сега не съм стигала до други), не мога да си почина, така както когато съм на палатка, извън цивилизацията, без обхват и без интернет.

Това лято за последно ходих на Кара дере, но останах крайно разочарована от хората, които са превърнали мястото от дива и щастлива, свободна природа в курорт от типа Слънчев бряг, но без хотели. Планината също е примамлива идея, макар че за там, като че ли е необходима по-голямо подготовка, времето се променя бързо, неочаквано. Имам намерение да прекарам новогодишните празници в някоя хижа, въпреки че опасността да останеш там повече от плануваното е голяма. :)

Споделете ми къде си почивате най-добре, за „дивите” места, на които сте били, дайте ми идеи за хижи или за идното лято, планини, море:P
valerya.mozeva
 
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Окт 2013, 11:43

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот bojo_kolev » 02 Окт 2013, 14:27

Обожавам да ходя по къмпинги, но напоследък забелязвам, че са превърнати в свърталище на безхаберни хора, който отиват, за да направят кочина, просто защото никой няма да им каже нищо, трагично е положението им. Иначе има една много приятна къща за гости, която тази година няма да уважим за съжаление, намираше се в околността на Своге, в момента не мога да я намеря, но със сигурност има приятни подобни къщурки за празниците в цялата страна. :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот Snejna » 24 Фев 2015, 13:54

Летните почивки много добре се отразяват на имунитета, точно от този тип - от море на планина :)))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот Kremiliya » 24 Фев 2015, 14:41

МНого обичам да си почивам на палатка някъде, а сега времето е супер и дори може да се направи и през зимата ;))
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот Локумът » 24 Фев 2015, 15:32

Сега е супер за почивки в планината - има си всичко и сняг и слънце, точно в такова време се ходи на планина, обаче е факт, че почивката в планините е по-скъпа, отколкото на морето.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот mix_twix » 24 Фев 2015, 16:28

Ех как ми се ходи на зимен отдих точно сега, но уви, не можах тази година да се организирам и да ходя повече по планините :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот Slavena » 24 Фев 2015, 17:04

А да, само това остава и зимата да тръгна по планини, малко ли е лятото? Зимата не е време за почивки!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот Elica » 24 Фев 2015, 17:48

Страхотно е да отидеш на зимна почивка, а особено сега толкова и екстри за забавление предлагат, че няма как да откажеш стига да имаш възможност ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот qwerryyy » 24 Фев 2015, 22:32

Няма нищо общо лятна и зимната почивка, зимата е много по-приятна, лично за мен! :)))
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: От летен към зимен отдих

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Фев 2015, 22:58

и на мен ми е най-добре на планината, но в ранната есен точно след като сме били на море, след това като отида на планина и се чувствам супер.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron