Обсебва ли телевизията?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Обсебва ли телевизията?

Мнениеот Dalia » 21 Фев 2019, 14:25

То да е само тв, у нас сме пристрастени към всички видове екрани. Не мисля че е кой знае какъв проблем това. И аз като малка гледах страшно много тв, дори си купувах седмичната програмаи си отбелязвах всичко което искам да гледам. Най-голяма драма беше като идем на село с часове съм плакала да се прибираме, че ще изпусна тоя или оня филм. А от Холмарк филмовия канал толкова бях задобряла с английския, че не е истина... Да вярно че всеки се стреми към златвата среда, но според мен всяко нещо с времето си. Сега като ме е завъртяла центруфугата на ежедневието, дали ми се събират и 2 пълни часа на седмица да гледам тв...Не че не искам, оооо, обожавам филмите, просто времето ме притиска....
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Обсебва ли телевизията?

Мнениеот ivan.stoqnov » 08 Мар 2019, 18:13

И аз доста бях пристрастен към телевизията преди, но сега включа ли я повече се дразня отколкото да се загледам в нещо. То само глупости и все 1 и същи филми се въртят по различните канали денонощно. Не помня от кога не съм сядал у дома да гледа телевизор. Предпочитам да си говоря с децата си или да слушам музика отколкото да гледам синия екран.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Обсебва ли телевизията?

Мнениеот delchev » 07 Авг 2019, 10:49

Въпрос на избор. Не съм си пускал телевизора от седмици. Новините ме изнервят и ядосват, а както си гледам кротко рекламите и изведнъж ми ги прекъснат с някакъв филм! Ми не се издържа!
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Обсебва ли телевизията?

Мнениеот petq1425 » 30 Авг 2019, 09:56

Определо обсебва телевизията!
Когато си в къщи в студените зимни дни...
petq1425
 
Мнения: 38
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:12

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron