Есенно-зимен макиаж

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Есенно-зимен макиаж

Мнениеот lussy » 03 Окт 2013, 10:42

Тъй като зимата нахлу без предупреждение и изведнъж, трябва да се стегнем за нея, неимоверно бързо. Започнах да преглеждам гардероба си и открих, дрехи от изминалата зима, които съм забравила, това ми е любимото! Но като ги поогледах и пренаредих се запитах, какво ли ще е модерно тази зима?

Поогледах някои сайтове за дрешки и стигнах до грима. Както в последните години, независимо от сезоните, модата за макиаж остава една и съща - пъстра и разнообразна. Въпреки че има, като че ли нововъведение от гледна точка на това, че като част от всичко останало е и натуралният, естествен вид–с лек грим, подчертаващ свежестта, с леко подчертани, но иначе натурални (дебели) вежди. Актуален е и лекият грим в не толкова тъмни нюанси, като в графитено синьо и устни в натурален цвят, както и освежаващия с румени бузи и сочни устни. Модерен е и екстремно драматичния вид, който като че ли не е за предпочитане, дори и да отивате на клуб, а лекият вечерен грим във винтидж стил остава актуален, както и ефекта котешки очи, който не зная как бихте постигнали сами (или поне аз не бих могла)- бляскавите, метални сенки, също биха ви донесли този ефект, чрез два контрастиращи цвята. Като че ли най-много ми допада вечерният грим на Диор, в златисто. :)

Ако имате още предложения или сте пробвали нещо екстремно в света на грима, ще е интересно да го споделите, а допадат ли ви новите тенденции? :)
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Есенно-зимен макиаж

Мнениеот niya_mazova » 03 Окт 2013, 11:04

Аз си предпочитам по-натуралната визия, наистина е много хубаво, когато видиш едно истински свежо лице. Това с румените бузки ми хареса, звучи от типа на Червената шапчица! :D Иначе за по-официални случаи винаги ми е допадала добрата стара очна линия :D
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Есенно-зимен макиаж

Мнениеот Harmony » 03 Окт 2013, 13:48

Е не подбирам кой знае колко сезоните, най-често ползвам и аз очна линия и малко руж, дори лятото като ми е прекалено топло, нищо не си слагам :)
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта