Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот mangusta » 06 Юли 2015, 16:02

И ние с мъжа ми най-често кецове носим и си ги поръчваме по интернет или ходим в скейтшопове, тъй като от там знаем, че няма да мръднат дълго!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Malina » 06 Юли 2015, 17:26

А за хубави мъжки обувки ви препоръчвам deichmann, страхотни са просто :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Юли 2015, 10:13

Malina написа:А за хубави мъжки обувки ви препоръчвам deichmann, страхотни са просто :)

Да, не са лоши :))) И изглеждат наистина стилни, ние от там купихме като бяхме канени на една сватба, после чакаме следващата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Bass » 07 Юли 2015, 10:21

Жената поръчва всякакви боклуци от интернет. Asos.com е мястото, дори аз попоглеждам чат-пат, та и тя намазва покрай мен. Пристигат за седмица до България, понякога - две. Над еди-каква си сума доставката е безплатна, иначе е нещо от сорта на 5-6лв.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Snejna » 07 Юли 2015, 11:34

Bass написа:Жената поръчва всякакви боклуци от интернет. Asos.com е мястото, дори аз попоглеждам чат-пат, та и тя намазва покрай мен. Пристигат за седмица до България, понякога - две. Над еди-каква си сума доставката е безплатна, иначе е нещо от сорта на 5-6лв.

Че това е много добре, ще разгледам, след като доставката е толкова прилична иначе са луди пари доставките и често излиза по-скъпа от самия продукт. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот BeenieGal » 07 Юли 2015, 11:46

Bass написа:Жената поръчва всякакви боклуци от интернет. Asos.com е мястото, дори аз попоглеждам чат-пат, та и тя намазва покрай мен. Пристигат за седмица до България, понякога - две. Над еди-каква си сума доставката е безплатна, иначе е нещо от сорта на 5-6лв.

Доста е интересен сайта и цените ми изглеждат доста добри, но щом и доставката е на такава цена, май това ще стане моя сайт за пазаруване :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Anka » 07 Юли 2015, 12:42

От този сайт само някои неща ми допадат. :) Иначе за обувките има доста добър избор :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Bass » 07 Юли 2015, 14:13

Жената надушва намаленията. На няколко пъти пуска поръчки по нощите, защото имало код за примерно -20% отстъпка от крайната цена в рамките на 24 часа. Някакви такива. Абе, едни кецове, дето тука ми излизаха 160лв., оттам с някакви такива намаления ми излезнаха под стотак с доставката. Ама си трябва жена за тая работа, да хваща намаленията :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Slavena » 07 Юли 2015, 14:52

Bass написа:Жената надушва намаленията. На няколко пъти пуска поръчки по нощите, защото имало код за примерно -20% отстъпка от крайната цена в рамките на 24 часа. Някакви такива. Абе, едни кецове, дето тука ми излизаха 160лв., оттам с някакви такива намаления ми излезнаха под стотак с доставката. Ама си трябва жена за тая работа, да хваща намаленията :mrgreen:

Жените ги разбират работите :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот nadqta » 07 Юли 2015, 15:27

Bass написа:Жената надушва намаленията. На няколко пъти пуска поръчки по нощите, защото имало код за примерно -20% отстъпка от крайната цена в рамките на 24 часа. Някакви такива. Абе, едни кецове, дето тука ми излизаха 160лв., оттам с някакви такива намаления ми излезнаха под стотак с доставката. Ама си трябва жена за тая работа, да хваща намаленията :mrgreen:

Ето така се зарибяват клиенти, после виж за какво ще иде реч :idea: Особено пък от женската аудитория, само стой и гледай :!:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron