Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Jully » 02 Сеп 2015, 10:55

Bass написа:
Monika_Spasova написа:Просто съм стисната, знаеш ли кавко е гадно! Понякога искам да си купя нещо, АМА НЕ!!!!!!! :lol:

Живота е твърде кратък, за да се стискаш ;)

МНого правилно! :) Не трябва да се правят нон стоп ограничения и пестене, че не се знае кой колко път му е отреден на тази земя :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот S_Milenska » 12 Окт 2015, 16:04

В Дайхман има хубави обувки. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот mimeto90 » 13 Окт 2015, 09:52

S_Milenska написа:В Дайхман има хубави обувки. :)

Да, добро решение е, но добре трябва да гледаш какво купуваш, последно си взех едни кецове на марката на магазина, не помня как се казваше, които сякаш бяха направени от картон, така че бъди наблюдателен!
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот Mon_ton » 13 Окт 2015, 11:14

mimeto90 написа:
S_Milenska написа:В Дайхман има хубави обувки. :)

Да, добро решение е, но добре трябва да гледаш какво купуваш, последно си взех едни кецове на марката на магазина, не помня как се казваше, които сякаш бяха направени от картон, така че бъди наблюдателен!

Наиситна ли? аз съм доволна като вземаме от там, мъжът ми също си купува а и там си намира известни марки кецове, на Адидас, Фифа и т.н. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Къде да намеря хубави мъжки обувки?

Мнениеот BeenieGal » 13 Окт 2015, 16:09

Mon_ton написа:
mimeto90 написа:
S_Milenska написа:В Дайхман има хубави обувки. :)

Да, добро решение е, но добре трябва да гледаш какво купуваш, последно си взех едни кецове на марката на магазина, не помня как се казваше, които сякаш бяха направени от картон, така че бъди наблюдателен!

Наиситна ли? аз съм доволна като вземаме от там, мъжът ми също си купува а и там си намира известни марки кецове, на Адидас, Фифа и т.н. :)

На мен повече ми допадат мъжките на Humanic, достъпни цени са, а и изглеждат доста прилично, докато при Дайхман са повече спортни, то в този магазин са по-ърбан :!:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта