Има ли надежда за суинга в България?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот Harmony » 07 Окт 2013, 15:43

Суингът започва да придобива все по-голяма популярност, дори чувам, че го наричат и начин на живот. В България не е един от най-популярните начини за развлечение и удоволствие. Разбираемо е, може би, защо толкова трудно навлиза между хората, създаден през 60-те години, едва сега достига до нашата страна.

А къде е разликата с изневярата се запитват повечето хора. В тези случаи, това не се числи като изневяра, понеже партньорите са заедно, правейки едно и също. Размяната на партньори в родината ни е по-скоро като накърняване достойнството на мъжа, отколкото повод за развлечение. Българското ни самосъзнание трудно поема всичко ново, въпреки че с все сили се старае към това. Не бихме могли да се настроим на тази вълна, приема се, независимо дали е мъж или жена, партньора си като своя собственост, която няма как да раздели с някого, било то от същия или противоположен пол.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот lini_leni » 17 Окт 2016, 15:15

Този въпрос ми звучи все едно питаш има ли надежда за вибратора :smile: или все едно се очаква масово да започнат хората да го правят. Едва ли ще стане "масов спорт". Има хора, които са го практикували, практикуват го и ще го практикуват. Но нищо повече.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот Kaya » 17 Окт 2016, 15:23

Е има хора, които се занимават с това занимание и им харесва. Все пак, когато участваш като двойка и е осъзнато желание, и вече не може да влиза в графата с изневерите.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот silver933 » 17 Окт 2016, 15:30

Малко е вероятно да има такива възможности, много на често макар че и не бих се и учудил де, по принцип извратени хора има, но често се крият. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот S_Milenska » 17 Окт 2016, 16:30

Не го разбирам аз това забавление, в което няколко семейни двойки правите секс - смесено. :shock: Просто не го проумявам, не го одобравям и не го харесвам!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Има ли надежда за суинга в България?

Мнениеот irka » 18 Окт 2016, 11:13

Аз също не бих пробвала, не мисля, че ще се отпусна дотам, че да правя секс с друг мъж пред моя или с моя пред други хора. Но когато става въпрос за удоволствие и възбуда, хора най-различни. Дори и те не могат да обяснят защо дадено нещо им харесва, а друго не. Природата така е решила.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта