Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот dejavu » 09 Окт 2013, 14:07

Здравейте, пиша тема, която мисля, че би била от полза за деца, бременни, мъже и жени. Този сезон съм решила да предпазя семейството си от гриповете и настинки.

Личният ми лекар ми препоръча витамини, които имат продукти за цялото семейство – Джеймисън. Открих за тях, че това са серия от най-различни естествени витамини, минерали, концентрирани хранителни добавки и билки.
Видях, че Джеймисън са едни от най-старите в тази област. Продуктите им са много популярни, като се предлагат в над 50 страни в цял свят. Лидери от Канада, не само в производството, но и в опазването на околната среда, но и устойчивото й развитие.

Хареса ми разнообразната гама на Джеймсън.
Най-много ме изненада, че има различни видове разработени специално за мъже, отделно за жени и различни за деца, според нуждите на всяка една категория.
Формулата, специално разработена за мъже засилва имунната система, заздравява тонуса на мускулите, като подпомага и физическата устойчивост на мъжа и се грижи за специалните нужди на мъжкия организъм.
Витамините, които съм избрала за себе си подпомагат профилактиката на редица заболявания, отново засилва имунната система, като подсигурява работата на всички системи в организма. Подобряват и метаболизма, повлиява добре и костите, уринарния тракт и гърдите.
А за моите малчугани избрах плодовите мултивитамини на Джеймисън, нещото, с което ме грабнаха, е че съдържат витамини от групата Б, чрез които се спомага производството на червени кръвни телца и помагат за усвояването на въглехидрсти, мазнини и белтъци.

Е, в крайна сметка изшанена ли съм? :?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот Radoslav88 » 10 Окт 2013, 15:13

Джеймисън не са лоша марка, но когато говорим за максимално качество лично аз предпочитам продуктите на Haya Labs.
Те предлагат също формули за деца, мъже, жени, възрастни и бременни. Като най ми допада формулата за бременни, че съдържа DHA, която е изключително важна за развитието на мозъка на плода. Детските витамини са много вкусни, защото са дъвчащи, даже на няколко пъти пробвах от на племенника ми витамините :D
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот bojo_kolev » 11 Окт 2013, 13:54

Radoslav88 написа:Джеймисън не са лоша марка, но когато говорим за максимално качество лично аз предпочитам продуктите на Haya Labs.
Те предлагат също формули за деца, мъже, жени, възрастни и бременни. Като най ми допада формулата за бременни, че съдържа DHA, която е изключително важна за развитието на мозъка на плода. Детските витамини са много вкусни, защото са дъвчащи, даже на няколко пъти пробвах от на племенника ми витамините :D

Какво може да означава максимално качество? Всяка марка държи на това, че нейните са най-качествените и най-чистите! А казано честно тези дето са с невероятен вкус дрън дрън, ама въобще не им вярвам!
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот nushi.kisyova » 02 Юли 2015, 09:58

Предвид това, че са много стара фирма, смятам, че биха били ефикасни, но не съм купувала витамини доста отдавна :| :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 14:55

Предпочитам да си ги набавям витамините по естествен начин, но понякога, когато се сринеш, а трябва да се възстановиш бързо и качествено, то тези са ми били от помощ!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот Harmony » 18 Авг 2015, 14:01

А вие през лятото пиете ли някакви по-специални витамини на Джеймисън или сериите, които предлагат са универсални?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот Грохот » 21 Авг 2015, 11:49

Harmony написа:А вие през лятото пиете ли някакви по-специални витамини на Джеймисън или сериите, които предлагат са универсални?

Не мисля, че има някакви летни/зимни серии, то поне не са много известни :roll:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот BeenieGal » 21 Авг 2015, 17:00

Не виждам никакъв смисъл да се пият витамини и то от толкова рано, мисля, че му казваха хипохондрия :lol:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот maminka » 30 Дек 2015, 15:16

Марката наистина е достойна за уважение, имат много и хубави продукти, не може да се спори, само трябва да си осъзнаеш нуждите за организма и да се посъветваш с фармацевта си.
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Витамините Джеймисън – пътят към здравето

Мнениеот Mon_ton » 02 Фев 2016, 14:12

BeenieGal написа:Не виждам никакъв смисъл да се пият витамини и то от толкова рано, мисля, че му казваха хипохондрия :lol:

Да и аз не обичам да пия витамини или кавкото и да е за спорта, през зимата си вземам някакви, заради болестите, подсилвам си имунитета.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта