Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот Harmony » 09 Окт 2013, 15:58

Нумерологията се е създала като изкуство за предсказване на бъдещето, чрез числа, а преди това е била древна наука за числата.

С нумерологията се опитват да се намерят закономерности в числата, като се превръщат имена и рождени дати в цифрови стойности и по този начин да се установи съвместимост между хората.

Според тази наука, цифрите не просто имат стойност, определяща бъдещето, но и вибрационна честота. :o Числата има също и структура (анатомия), както организация (физиология), което пък води до философия (психология) и интерпретацията, която ще направиш с твоята личност. Нумерологията всъщност, главно изучава връзката между числата и буквите.

Наскоро срещнах позната, която е започнала да се занимава с това, затова ме и заинтригува тази тема. Правили ли сте някога такъв сеанс при нумеролог? И какво се случи…? :shock:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот lini_leni » 21 Окт 2013, 23:55

Хммм, честно да призная нямам любими числа, но моя стара приятелка се оказа, че е усвоила (до някъде) тази наука и ми каза някои неща, които наистина се случиха. Много ме изуми, след случката винаги се сещах за нейните думи.

По-скоро смятате ли, че тези неща пасват повече на жените и те се справят по-добре, от колкото на мъжете? :?
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот sofi_black » 28 Ное 2013, 16:11

По-нормално е да чуеш за жена, като че ли, до колко зная не се занимават много мъжете с това. Иначе съм попадала на жени, които без пари, без нищо са ми подхвърляли разни неща и е най-странното, че излизат верни :D
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот renito » 25 Фев 2014, 15:07

моето е 21 ,не знам защо,нямам логично обяснение :)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот YoLindi » 26 Фев 2014, 12:57

renito написа:моето е 21 ,не знам защо,нямам логично обяснение :)

Тъкмо ако успееш да се промъкнеш в "Сделка или не" ще можеш да използваш тактиката. Аз нямам любими числа и не виждам никаква логика в тях и средата в която се намираме :D
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 15:50

Хахах в Сделка или не няма да мина без обяснения, там трябва да има фундаментална причина. :)
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот nushi.kisyova » 24 Апр 2014, 14:03

nadiii написа:Хахах в Сделка или не няма да мина без обяснения, там трябва да има фундаментална причина. :)

Е***и човека е този водещ... много е дразнещ, заради него спрях да гледам и предаването :(
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот pepa1974 » 26 Апр 2014, 14:09

харесвам 6-цата, като шестица от тото-то, но пък не играя тото, така че май нямам любими числа :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Яну 2015, 16:08

Нямам любимо число, всички много харесват 7-цата и 13-ката нали, едва ли не на инат харесвам фаталното, което е смешно. Но аз самата нямам число, което да ми е любимо, дори ако ме питат за някакво число в момента решавам без много да му мисля. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярвате ли в числата, а имате ли любими такива?

Мнениеот maia the bee » 21 Ное 2018, 12:32

Не вярвам много, но имам любимо - 7.
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Следваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта