Как да си направим качествена почивката?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Как да си направим качествена почивката?

Мнениеот Frac » 06 Авг 2018, 17:19

Според мен зависи от типа хора-аз например обичам да си почина 2-3 часа, но после ми се обикаля по плаж, гора, магазини, зависи къде сме. Но има хора - каго сестра ми, които са постоянно на път-нейното ми идва в повече :) но тя така релаксира. НО, ако добавим деца: "Чакаме почивката с нетърпение, а после броим дните за връщане" :lol: пак зависи колко са големи децата ;)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Как да си направим качествена почивката?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Авг 2018, 10:55

През почивката гледам да нямам задачи за вършене, а само и единствено качествена и истинска почивка, това са ми намеренията. И така успявам дас и почина, ако ходя на някоя почивка - море, планина, пътуване, задължително си слагам няколко дена отгоре почивка за вкъщи, да си релаксирам, да си полежа и т.н.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как да си направим качествена почивката?

Мнениеот Frac » 14 Авг 2018, 16:39

marsu написа:През почивката гледам да нямам задачи за вършене, а само и единствено качествена и истинска почивка, това са ми намеренията. И така успявам дас и почина, ако ходя на някоя почивка - море, планина, пътуване, задължително си слагам няколко дена отгоре почивка за вкъщи, да си релаксирам, да си полежа и т.н.

Аз пък като се прибера нямам време да вкарам къщата в релси от подреждане, пране и тн и после - хоп на работа и сякаш не съм почивала. Чакам първата събота и неделя да се уравновеся. Отделно! на почивките най-не ми харесва това, че 5 дена си в друг свят и после за 1 трябва да се върнеш в настоящето :mad: Но пък бе з почивка не можеее..
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта