Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот exotic » 24 Сеп 2015, 11:10

Викинг написа:
Bass написа:Аз пиех протеин някакво известно време, но спрях преди около месец. След тренировка ям ядки или пауър барчета, които гаджето ми прави като е вкъщи и ми е доста по-добре.

Дай рецепта ;)

Каква е съществената разлика в усещането... аз не смятам, че би имало такава :roll:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Bass » 24 Сеп 2015, 14:23

Викинг написа:
Bass написа:Аз пиех протеин някакво известно време, но спрях преди около месец. След тренировка ям ядки или пауър барчета, които гаджето ми прави като е вкъщи и ми е доста по-добре.

Дай рецепта ;)

Не знам точно. Слага сурови ядки, кокосови стърготини и фъстъчено масло за смазочна смес :D
Това седи в хладилника, не ги пече. Горе-долу държат по седмица, ако не ги изям за 2-3 дни. :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот nadqta » 24 Сеп 2015, 16:21

Bass написа:
Викинг написа:
Bass написа:Аз пиех протеин някакво известно време, но спрях преди около месец. След тренировка ям ядки или пауър барчета, които гаджето ми прави като е вкъщи и ми е доста по-добре.

Дай рецепта ;)

Не знам точно. Слага сурови ядки, кокосови стърготини и фъстъчено масло за смазочна смес :D
Това седи в хладилника, не ги пече. Горе-долу държат по седмица, ако не ги изям за 2-3 дни. :D

Ммм това в комбинация с мед или фурми би било страхотно :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот kauda » 24 Сеп 2015, 16:52

Сигурно има и овесени ядки :) аз правя подобни енергийни барчета, но с мед :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Bass » 29 Сеп 2015, 16:35

kauda написа:Сигурно има и овесени ядки :) аз правя подобни енергийни барчета, но с мед :mrgreen:

И мед е слагала. Абе, вкусно е! Следващият път като направи, ще ги снимам :)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот dessiblond » 30 Сеп 2015, 11:16

Bass написа:
kauda написа:Сигурно има и овесени ядки :) аз правя подобни енергийни барчета, но с мед :mrgreen:

И мед е слагала. Абе, вкусно е! Следващият път като направи, ще ги снимам :)

И искаш да кажеш, че наистина тези барове заменят протеина, който допълнително се приема? :roll:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Bass » 13 Окт 2015, 11:58

dessiblond написа:
Bass написа:
kauda написа:Сигурно има и овесени ядки :) аз правя подобни енергийни барчета, но с мед :mrgreen:

И мед е слагала. Абе, вкусно е! Следващият път като направи, ще ги снимам :)

И искаш да кажеш, че наистина тези барове заменят протеина, който допълнително се приема? :roll:


Не мисля, че може да го замести изцяло, но пък на мен ми е по-вкусно и ми с отразява също така добре. Пък и излиза два пъти по-евтино, предвид, че хубавите ядки струват парички. Една кофа протеин ти е между 80 и 110лв. Като купя по един кг. ядки - кашу, фъстъци, бадеми... кажи го 50-60лв. и + 20-тина лв. за хубав мед, фъстъчено масло, тахан или каквото жената поръча за слепване, и ето ти паричките за протеина. Даже, сега като го пиша, ми се струва доста по-добрата алтернатива. Вярно, че имаш и доста въглехидрати, и мазнини, но в крайна сметка пак захранваш мускула с протеин и организма с енергия. Ако ти е читав режима, не виждам проблем.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот dessiblond » 13 Окт 2015, 14:28

Bass написа:
dessiblond написа:И искаш да кажеш, че наистина тези барове заменят протеина, който допълнително се приема? :roll:


Не мисля, че може да го замести изцяло, но пък на мен ми е по-вкусно и ми с отразява също така добре. Пък и излиза два пъти по-евтино, предвид, че хубавите ядки струват парички. Една кофа протеин ти е между 80 и 110лв. Като купя по един кг. ядки - кашу, фъстъци, бадеми... кажи го 50-60лв. и + 20-тина лв. за хубав мед, фъстъчено масло, тахан или каквото жената поръча за слепване, и ето ти паричките за протеина. Даже, сега като го пиша, ми се струва доста по-добрата алтернатива. Вярно, че имаш и доста въглехидрати, и мазнини, но в крайна сметка пак захранваш мускула с протеин и организма с енергия. Ако ти е читав режима, не виждам проблем.

Да, но от своя страна получаваш и много други полезни витамини и минерали, освен един гол протеин! :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Bass » 14 Окт 2015, 15:41

И това. Единствено иска малко повече занимавка за приготвянето, ама пък като се хванеш за час и правиш барчета за цяла седмица. Те кажи-речи толкова карат в хладилник, ако не ги печеш и ги ядеш сурови.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Ginger » 14 Окт 2015, 16:57

Bass написа:И това. Единствено иска малко повече занимавка за приготвянето, ама пък като се хванеш за час и правиш барчета за цяла седмица. Те кажи-речи толкова карат в хладилник, ако не ги печеш и ги ядеш сурови.

Ммм.... колко ги обичам, а и за закуска са си супер, едно-две такива и след това не могат да ме удържат на работа :lol: :lol:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта