Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Radoslav88 » 17 Окт 2013, 12:29

Вярно ли че телешкият протеин е най-добрият за изграждане на чиста мускулна маса ? Решил съм да пробвам нещо ново, но се двоумя между Carnivor и телешкия на Amix, ако има някой който е изпил поне 1 опаковка да изкаже мнение :?
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Телешки протеин

Мнениеот choki_moki » 17 Окт 2013, 13:57

Моят приятел си взе от телешкия на Амикс и за един месец качи килограми, но малко оводни, тъй като в него има креатин монохидрат. Като цяло остана много доволен от този протеин, особено за основен период е добре.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот nushi.kisyova » 02 Юли 2015, 09:51

А на дамите как би подействал според вас?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот red_eyes » 02 Юли 2015, 12:32

nushi.kisyova написа:А на дамите как би подействал според вас?

Хаха освен ако не искаш да ставаш бодибилдър, едва ли ти трябва подобно нещо, не мога да си обясня как има батки, които се тъпчат на поразия с химия :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Ginger » 27 Авг 2015, 16:34

red_eyes написа:
nushi.kisyova написа:А на дамите как би подействал според вас?

Хаха освен ако не искаш да ставаш бодибилдър, едва ли ти трябва подобно нещо, не мога да си обясня как има батки, които се тъпчат на поразия с химия :roll:

е как няма да има такива, като те не могат да оцелеят ако изглеждат нормално, нали нещо трябва да ги бутне напред?
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Викинг » 31 Авг 2015, 00:44

Бая странно ми е. Едно време пиех протеинови пудри, после ми дойде акъла. Вярно, невинаги имаш време да седиш и да въртиш мръвки на скарата, но пък поне поглъщаш макса от това, в което си инвестирал.

По-добре си вземи пет кила месо за тия пари, вместо едно кило прах. ;)
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Kaya » 31 Авг 2015, 12:58

Викинг написа:Бая странно ми е. Едно време пиех протеинови пудри, после ми дойде акъла. Вярно, невинаги имаш време да седиш и да въртиш мръвки на скарата, но пък поне поглъщаш макса от това, в което си инвестирал.

По-добре си вземи пет кила месо за тия пари, вместо едно кило прах. ;)

Месото не мисля, че влиза в сметката, протеиновите пудри са удобни за ангажирани хора, които след фитнес нямат време да се приберат да си готвят и ядат. ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Викинг » 01 Сеп 2015, 09:46

Kaya написа:
Викинг написа:Бая странно ми е. Едно време пиех протеинови пудри, после ми дойде акъла. Вярно, невинаги имаш време да седиш и да въртиш мръвки на скарата, но пък поне поглъщаш макса от това, в което си инвестирал.

По-добре си вземи пет кила месо за тия пари, вместо едно кило прах. ;)

Месото не мисля, че влиза в сметката, протеиновите пудри са удобни за ангажирани хора, които след фитнес нямат време да се приберат да си готвят и ядат. ;)

По принцип да, но няма как едно прахче да ти набави всички полезни съставки на прясното парче месо.
Иначе да, удобни са и вършат работа, но не са перманентно решение. ;)
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Bass » 02 Сеп 2015, 10:34

Викинг написа:
Kaya написа:
Викинг написа:Бая странно ми е. Едно време пиех протеинови пудри, после ми дойде акъла. Вярно, невинаги имаш време да седиш и да въртиш мръвки на скарата, но пък поне поглъщаш макса от това, в което си инвестирал.

По-добре си вземи пет кила месо за тия пари, вместо едно кило прах. ;)

Месото не мисля, че влиза в сметката, протеиновите пудри са удобни за ангажирани хора, които след фитнес нямат време да се приберат да си готвят и ядат. ;)

По принцип да, но няма как едно прахче да ти набави всички полезни съставки на прясното парче месо.
Иначе да, удобни са и вършат работа, но не са перманентно решение. ;)

Аз пиех протеин някакво известно време, но спрях преди около месец. След тренировка ям ядки или пауър барчета, които гаджето ми прави като е вкъщи и ми е доста по-добре.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Телешки протеин - по-добър ли е от другите?

Мнениеот Викинг » 07 Сеп 2015, 01:36

Bass написа:Аз пиех протеин някакво известно време, но спрях преди около месец. След тренировка ям ядки или пауър барчета, които гаджето ми прави като е вкъщи и ми е доста по-добре.

Дай рецепта ;)
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron