Безпричинна температура - 37-37.5 градуса

Безпричинна температура - 37-37.5 градуса

Мнениеот lini_leni » 21 Ное 2013, 15:08

Пиша тук, защото не мога да дам обяснение на тази ниска, но изтощителна температура, която ме мъчи вече трета седмица.

Ходих на изследвания, понеже личната ми лекарка не успя да установи, от какво може да е причинена температурата.
Направих си задължителният профилактичен преглед, за да отхвърля всичко възможно, включително и тест за бременност. Всички показатели са що-годе в норма, включително и теста за бременност – отрицателен.

Майка ми сподели, че когато е била млада и на нея й се е случвало и така, без да пие никакви лекарства, година по-късно е прекъснало.

Имате ли идеи от какво е възможно да вдигаш непрестанно температура, макар и ниска 37 – 37.5 градуса?
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Безпричинна температура

Мнениеот JohnLocke » 21 Ное 2013, 15:11

И моята майка вдигаше известно време температура, по същият начин. Само, че не спираше да пие Парацетамол, защото работата й е изтощителна, а тя трябва да е в кондиция, за да я върши. След повече от половин година изчезна внезапно всичко, никой не успя да установи от какво се получава това.
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с инфекциозни и паразитни болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта