Мъже, как искате да бъдете глезени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Юли 2015, 11:54

Slavena написа:И аз съм на мнение че мъжете трябва да бъдат глезени иначе шансът да оставят жената е огромен, затова трябва да се грижат за него постоянно и да не го ядосват.

Това мислене ли те остави без мъж, или то се случи преди това? :mrgreen:
Защо жените трябва да бъдат винаги едно ниво по-надолу от мъжете, с какво са чак толкова специални? Виждаме, чемного жени се справят сами дори и без мъже, така че явно не са кой знае какъв късмет тея мъже!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Mauritius » 22 Юли 2015, 12:47

rabotnata pchela написа:
Slavena написа:И аз съм на мнение че мъжете трябва да бъдат глезени иначе шансът да оставят жената е огромен, затова трябва да се грижат за него постоянно и да не го ядосват.

Това мислене ли те остави без мъж, или то се случи преди това? :mrgreen:
Защо жените трябва да бъдат винаги едно ниво по-надолу от мъжете, с какво са чак толкова специални? Виждаме, чемного жени се справят сами дори и без мъже, така че явно не са кой знае какъв късмет тея мъже!

Да, в повечето случаи само ти объркват настройката и режима, който си изградил, ама не е лошо да се появяват от време на време, ей така за цвят :mrgreen:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юли 2015, 17:07

Не е лошо да имаме мъже, така че нека да не се правят ала бала! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот bojo_kolev » 24 Авг 2015, 15:48

Интересното е, че при нас границата на това да се чувстваме самостоятелни и едновременно с това деца е адски тънка... трябва да си го признаем :| :lol:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Andrey » 07 Сеп 2015, 12:25

bojo_kolev написа:Интересното е, че при нас границата на това да се чувстваме самостоятелни и едновременно с това деца е адски тънка... трябва да си го признаем :| :lol:

да, ама да искаме жена ни да се грижи за нас като че ли ни е майка не е ли леееко странно! :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Slavena » 17 Сеп 2015, 13:36

Затова не е работа на мъжете да се занимават с децата защото те нямат този усет трябва да го правят жените а те само да ходят на работа и да си почиват после, така в семейството всичко ще е по-щастливо и всички ще са много по-разбрани.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Lilly_milly » 17 Сеп 2015, 14:22

Slavena написа:Затова не е работа на мъжете да се занимават с децата защото те нямат този усет трябва да го правят жените а те само да ходят на работа и да си почиват после, така в семейството всичко ще е по-щастливо и всички ще са много по-разбрани.

Ти понякога не се ли замисляш, че това е само твоята истина, аз не си представям живота с мъж, камо ли такъв, който само да ходи на работа, тоо ще се побъркам, мисля, че по-добре да ме няма :mrgreen:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Сеп 2015, 15:46

И аз не го разбирам това прекаляване с любовта и грижите към мъжете, все пак жените също сме хора, така че не е нормално дас епрекалява, нали?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот miron » 01 Окт 2015, 13:23

Monika_Spasova написа:И аз не го разбирам това прекаляване с любовта и грижите към мъжете, все пак жените също сме хора, така че не е нормално дас епрекалява, нали?

Никой не твърди, че не сте хора.... но все пак на нас ни е заложено да бъдем глезени и това ни доставя удоволствие, а жените, до колкото знам точно това обичат да правят- да глезят другите. Тъй че що не вземем ползите от цялата работа, а се правим само? :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот borkova » 01 Окт 2015, 14:14

miron написа:
Monika_Spasova написа:И аз не го разбирам това прекаляване с любовта и грижите към мъжете, все пак жените също сме хора, така че не е нормално дас епрекалява, нали?

Никой не твърди, че не сте хора.... но все пак на нас ни е заложено да бъдем глезени и това ни доставя удоволствие, а жените, до колкото знам точно това обичат да правят- да глезят другите. Тъй че що не вземем ползите от цялата работа, а се правим само? :mrgreen:

Добре ги извъртя нещата, всеки нормален, все пак би искал половинката му да се чувства добре, нали, съответно може да я поглези, за да се почувства добре, в това няма лошо, нали?
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта