Мъже, как искате да бъдете глезени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Andrey » 19 Окт 2015, 12:48

В някои случай се прекалява с грижите, пък в друг хич ги няма. Аз съм на мнение, че мъжете обичаме да бъдем глезени най-вече с ядене. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Ное 2015, 13:07

Andrey написа:В някои случай се прекалява с грижите, пък в друг хич ги няма. Аз съм на мнение, че мъжете обичаме да бъдем глезени най-вече с ядене. :mrgreen:

И със секс, даже май с него повече, за мъжете е важно да не пропускате това занимание.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Lilly_milly » 12 Ное 2015, 16:27

Ваня Стойчева написа:
Andrey написа:В някои случай се прекалява с грижите, пък в друг хич ги няма. Аз съм на мнение, че мъжете обичаме да бъдем глезени най-вече с ядене. :mrgreen:

И със секс, даже май с него повече, за мъжете е важно да не пропускате това занимание.

Ама защо възприемате това като глезене, като то си е нормална физиологична нужда, колкото е важно за тях, толкова и за нас, а разнообразието само може да бъде добре дошло...
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Kaya » 12 Ное 2015, 21:40

Lilly_milly написа:
Ваня Стойчева написа:
Andrey написа:В някои случай се прекалява с грижите, пък в друг хич ги няма. Аз съм на мнение, че мъжете обичаме да бъдем глезени най-вече с ядене. :mrgreen:

И със секс, даже май с него повече, за мъжете е важно да не пропускате това занимание.

Ама защо възприемате това като глезене, като то си е нормална физиологична нужда, колкото е важно за тях, толкова и за нас, а разнообразието само може да бъде добре дошло...

Всъщност не е така. :mrgreen: Мъжете повече от нас и мат нужда от секс, за разлика от жените, които могат да карат и без това за по-дълго време, отколкото мъжете. ;) За тях е напрежение и проблеми един след друг, за нас е не стоят точно така нещата.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот LaCoquine » 13 Ное 2015, 13:04

Kaya написа:
Lilly_milly написа:
Ваня Стойчева написа:И със секс, даже май с него повече, за мъжете е важно да не пропускате това занимание.

Ама защо възприемате това като глезене, като то си е нормална физиологична нужда, колкото е важно за тях, толкова и за нас, а разнообразието само може да бъде добре дошло...

Всъщност не е така. :mrgreen: Мъжете повече от нас и мат нужда от секс, за разлика от жените, които могат да карат и без това за по-дълго време, отколкото мъжете. ;) За тях е напрежение и проблеми един след друг, за нас е не стоят точно така нещата.

Искаш да кажеш, че за мъжете сексът е част от проблемите ли... :shock:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Rali_hr » 13 Ное 2015, 13:55

Не забравяйте, мъжете искат да им се глези малко егото и да бъдат възхвалявани. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Andrey » 01 Дек 2015, 17:16

Rali_hr написа:Не забравяйте, мъжете искат да им се глези малко егото и да бъдат възхвалявани. :mrgreen:

Това е точно така, както казваш. :) И мисля, че това се отнася и за жените и за мъжете, тъй че .. не мога да съглася, че едва ли не мъжете само имаме нужда от глезене и подръпване на опашката. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот fairy » 03 Фев 2016, 15:24

Забелязала съм, че много обичат да разказват за проблемите си и ако ги изслушваш и им съчувстваш, са много доволни :smile:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Mon_ton » 03 Фев 2016, 15:41

fairy написа:Забелязала съм, че много обичат да разказват за проблемите си и ако ги изслушваш и им съчувстваш, са много доволни :smile:

Защото техните проблеми винаги са мнооого големи и много важни, а и обичат да им се гали егото ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот pravilno » 04 Фев 2016, 14:42

Моят мъж ми е казвал, че му е много приятно, когато се грижа за него, когато е болен :smile: Тогава става истинско бебе!
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта