Мъже, как искате да бъдете глезени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Snejna » 04 Фев 2016, 16:09

pravilno написа:Моят мъж ми е казвал, че му е много приятно, когато се грижа за него, когато е болен :smile: Тогава става истинско бебе!

ооо, да те мъжете са такива лигльовци когато ги заболи нещо, все се тръшват на леглото и все им е мноого лошо! А жената като е болна "без друго по цял ден си е вкъщи трябва и да сготви нещо по-вкусно"... мдаммм.. и да поддържа добрия ред у дома разбира се!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот black » 08 Фев 2016, 14:57

Направо се разтапям жената като почне да ме мачка по гърба :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Rali_hr » 18 Фев 2016, 11:41

black написа:Направо се разтапям жената като почне да ме мачка по гърба :mrgreen:

то толкова ви трябва на вас, и на педя под пъпа! :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот iwoni » 18 Фев 2016, 17:21

Глезотииките са солта на едни отношения :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот asdddwww » 21 Юли 2017, 10:47

iwoni написа:Глезотииките са солта на едни отношения :grin:

Нали знаеш, че и със солта на трябва да се прекалява, че става ястието много солено или почваш да задържаш вода. :mrgreen: Всякакви такива неща трябва да са само щипка в отношенията, от време на време. Иначе няма да са така сладки.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Malina » 31 Юли 2017, 13:54

Разбира се, че искат да са глезени. Когато един човек, без значение мъж или жена, когато човек е обгрижван и глезен му стават по-приятно, със сигурност. Така че трябва да си глеземмъжете, ако искаме и те да ни глезят.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот уморена » 08 Сеп 2017, 16:04

Всеки иска да получава внимание и да бъде глезен, мъжете пък още повече. Те обичат да им се демонстрира, че са специални, че са много важни и че са от голямо значение за половинката си. Моят мъж винаги е обичал да го помилвам, да го обслужа, да му сложа да си хапне нещо специално, да напрая някой жест към него. Но да не се лъжем и жените и мъжете обичата да са глезени, няма как, всеки обича да му показват, че е специален.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Локумът » 10 Окт 2017, 10:56

На мен и стига да ми се обърне малко по-голямо внимание, да ме нахрани жената, да ми приготви нещо добро, да е разкарала децата на някой купон, а преди време при някоя баба и да знам, че тая вечер е сам за нас двамата. Малко,а ма от сърце. Не ми трябва да ме милва като котка и да ме храни с грозде в скута й.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Andrey » 09 Ное 2017, 13:24

Съгласен съм, че внимание най-много ми лиспва, да ми се обърне малко специално внимание, да знам, че жената сега мисли само за мен, а не за всички роднини, ангажименти, деца, храна, пране и чинии...
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Ное 2017, 12:53

На всички им липсва внимание, явно :) Защо просто мъжете не организират те нещо, така със сигурност ще получат мечтаното и желаното глезене.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта