Мъже, как искате да бъдете глезени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот mix_twix » 15 Ное 2017, 13:19

Бих се радвал, ако ми обръщат повече внимание и се грижат за чувствата ми. Обикновено,когато кажа нещо и получавам в отговор "апък аз еди какво си". :) Това ми се е случвало с всички жени.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 11:07

На мъжете им трябва спокойствие и жена по бельо да ги глези, друго не им трябва. Я да им даде някой друг фъстък, да им отвори чипс, да им сипе по една бира. какво друго ще да искат :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Kaya » 16 Яну 2018, 11:45

Monika_Spasova написа:На мъжете им трябва спокойствие и жена по бельо да ги глези, друго не им трябва. Я да им даде някой друг фъстък, да им отвори чипс, да им сипе по една бира. какво друго ще да искат :mrgreen:

И все пак да не ги занимават. Моят мъж иска да бъде обгрижван, но в същото време да не отнемам много от ежедневието му.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Maks » 16 Мар 2018, 18:29

Ооо аз съм от тези, дето искат да са глезени-с манджичка, с отношение, да ме хвалят, абее, като си готин тряя да ти се показва и доказва :rockout:
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Malina » 17 Мар 2018, 13:51

Maks написа:Ооо аз съм от тези, дето искат да са глезени-с манджичка, с отношение, да ме хвалят, абее, като си готин тряя да ти се показва и доказва :rockout:

Мъж, като мъж, мъжете, ако не им се погалва егото е все едно да отглеждаш растение и да го обиждаш. Жалко, че не се замислят, ч еи жените искат същото
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Maks » 22 Мар 2018, 18:28

Еее, че щом сме ги избрали тези жени-това не е ли първото доказателство? Аз лично не съм от тези, които всеки ден казват колко си красива, добре изглеждаш, обичам те и тн. Мъжете обичат да показват, не да говорят!
Аватар
Maks
 
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта