Мъже, как искате да бъдете глезени?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Harmony » 21 Ное 2013, 16:30

Не смятам, че жените не знаят какво искат! Мисля, че е точно обратното! Не зная, какво означава да глезя един мъж, но мисля, че и те не знаят!
Вие ми кажете – какво е да глезиш един мъж, как да го направиш!!! :!:

Аз готвя често и експериментирам със всякакви вкусотии, така че това не влиза в глезенето.

Ако купя дреха на мъжа ми, в повечето случаи, той няма да я одобри, така че това отпада. Тогава, какво обаче за мъжете е глезене? Да го оставиш почивните дни да спи до обед и да погубва половината ден или пък да гледа мачове по цели дни?

Мъже, какво искате жената до вас да прави, за да се чувствате добре и глезени, как оценявате, когато ви готви и търчи след вас, не е ли пак глезене?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Nightmare » 21 Ное 2013, 16:39

Най-често си позволявам да му купувам вещи, които зная, че му харесват и че ще им се радва. Относно чистенето и готвенето при мен е длъжност, но би трябвало и това да се цени, права си! ;)
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:55

Зависи от мъжа, Хармони. Аз лично съм чревоугодник и яденето е, ако не единственият, то основният начин да бъда глезен. Друго, което бих сметнал за глезене и бих приел с охота, е снабдяването с части за компа, които съм си набелязал за купуване и които поради една или друга причина не мога да си взема сам. Което пък иде да рече, че жената трябва да е компютърно грамотна, а такава аз още не съм срещал. :lol:
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Harmony » 20 Яну 2014, 12:56

rado84 написа:Зависи от мъжа, Хармони. Аз лично съм чревоугодник и яденето е, ако не единственият, то основният начин да бъда глезен. Друго, което бих сметнал за глезене и бих приел с охота, е снабдяването с части за компа, които съм си набелязал за купуване и които поради една или друга причина не мога да си взема сам. Което пък иде да рече, че жената трябва да е компютърно грамотна, а такава аз още не съм срещал. :lol:

Мисля, че обединяваш с това мнение голяма част от българските мъже, но това с компютрите и жените не го разбирам, трябва ли да вървят винаги заедно?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот rado84 » 20 Яну 2014, 15:29

Не, разбира се, но ако намеря компютърно грамотна жена веднага бих се залепил за нея, защото харесвам умните жени. Тези с по 2-3 гънки в мозъка (1 за секс, 1 за чалга и 1 за гримове) никак не са ми интересни.
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 16:12

Мога да бъда поглезен по всякакъв начин, честно! :) :lol: Било с хубава вечеря, с изненада навън, с ново бельо ( за нея) и т.н., начини много, важното е да си личи, че всичко това е специално за мен! :!:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Юли 2015, 14:42

ЖЕните, които искат да задържат мъжете до себе си трябва да умеят да им угаждат и да ги обгрижват. Такива са мъжете по природа, а и жените трябва да бъдем определен тип. Колкото и да ни се иска да се приравним с мъжа, винаги той ще остане главата на семейството!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот miron » 22 Юли 2015, 10:22

Andrey написа:Мога да бъда поглезен по всякакъв начин, честно! :) :lol: Било с хубава вечеря, с изненада навън, с ново бельо ( за нея) и т.н., начини много, важното е да си личи, че всичко това е специално за мен! :!:

Уха, добре звучи! :)
И като включим и думите "не е проблем да отидеш да пиеш бира с приятелите" е супер направо, а после вечерта ако свърши както си казал...просто идеално! :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот Slavena » 22 Юли 2015, 10:41

И аз съм на мнение че мъжете трябва да бъдат глезени иначе шансът да оставят жената е огромен, затова трябва да се грижат за него постоянно и да не го ядосват.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Мъже, как искате да бъдете глезени?

Мнениеот gomez123 » 22 Юли 2015, 11:21

Slavena написа:И аз съм на мнение че мъжете трябва да бъдат глезени иначе шансът да оставят жената е огромен, затова трябва да се грижат за него постоянно и да не го ядосват.

По-скоро е редно да е взаимно, иначе няма как да се получат нещата, никога не може само единия да дава, трябва да се върти колелото!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта