хематом и гной след имплантиране на зъби

хематом и гной след имплантиране на зъби

Мнениеот Steisi » 27 Ное 2013, 23:38

На 20.11.2013г. ми имплантираха два зъба. Първите 2 дни нямах оток, нито подуване. След 3-тия ден до сега венецът на това място е болезнено подут. Много ме боли и дискомфортът е ужасен. Правя гаргара със смрадлика и вода за уста Listerin, но няма ефект. Аз съм от Бургас, а имплантологът извършил операцията-от София. Уговорихме се конците да ги свалят в Бургас. Лекарят при когото отидох, каза ,че имам образуван хематом и имам гной.Този от София,въобще не вдига на обажданията ми, интересуваха го единствено солидната супа пари, която платих-и до тук Притеснявам се, защото не знам какво става.Моля за съвет.
Steisi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Ное 2013, 22:30

Re: хематом и гной след имплантиране на зъби

Мнениеот mirodent » 04 Фев 2014, 21:02

Привет,
Правило в практиката ни е: "Който е започнал лечение, той да си го довърши". Той най-добре знае, какви имплантни системи е използвал, има и снимков материал от преди имплантирането и е наясно със ситуацията. Моят съвет е да посетите колегата от София, ще намерите начин да стигнете до него, както сте го направил и преди. Той е отговорен за работата си, но понякога се случват и провали - негова е компетенцията да се справи с възникналия проблем, след като се е решил на имплантация.
Друг колега ще се лута доста , докато разгадае марката на импланта и технологията на работа, а и ще иска допълнителни пари. Не отлагайте срещата с дентиста си, възпалението може да принуди организма Ви да отхвърли импланта.

С уважение: Д-р Куюмджиев
Аватар
mirodent
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юни 2013, 12:54
Местоположение: Пазарджик, ул. "Св. Иван Рилски" 4, ет 4, каб3


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със стоматологични заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron