За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юни 2016, 21:18

Гергана.Николова написа:Смилен въпрос.
Само дето под него не видях нито един смислен отговор. Ами като не сте ползвали, защо коментирате бре?!?
Аз лично ползвам такъв крем и то доста евтин и нито излиза слуз от кутийката, нито плач от охлюви :grin:
Има приятен мирис, нежна текстура и наистина кожата става мека и нежна.

Аааааааа, моял ти се ;) аз съм ползвала, много е готин, просто идеята е странна, но като се има предвид, че хората ги ядат, та чак ми се вижда безобидно! Доста гнусливи сме станали. Обаче тоя който ползвах беше 40+ та го дадох на майка ми. После останах с впечатлението, че сериите са все такива анти ейдж.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот balsam » 14 Юни 2016, 09:21

Едва ли някой очаква, че като си вземе крем с екстракт от охлюви в кутията ще намери слуз :lol: . Аз съм ползвала фон дьо тен на В.В с такова съдържание и съм доволна.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот Magdalena_Nai » 11 Апр 2017, 00:20

Виждала съм няколко марки кремове с охлюви-разликата в цената е драстична, предолагам, че в качеството също. Подарявали са ми тестер, обаче аромата на козметиката за мен е важна, а миризмата на кремовете с охлюви е нещо, което не понасям- не бих си го причинила, след като има толова други алтернативи на кремове за лице.
Имайте предвид неприятния аромат-опитайте тестер, преди да си го купите.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот Дороти » 22 Фев 2019, 12:27

Подариха ми такъв за рождения ден, иначе не знам дали бих си взела. Не за друго, ами се съмнявам да има каквото и да е нещо от охлюв в него. Иначе съм доволна като ефект върху кожата ми, но доколко е достоверно, че е с екстракт от охлюв, не знам.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот IvanovA_Stef » 12 Мар 2019, 12:03

Аз веднъж си купих, за да пробвам. Не забелязах особен ефект, в смисъл като всеки друг крем, нищо впечатляващо.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: За кремовете с екстракт от охлюви - препоръки?

Мнениеот Viki Borisova » 01 Апр 2019, 16:45

Виждам, че все повече нашумяват, а не са много скъпи. Мисля и аз да го пробвам!
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта