Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 06:54

nadqta написа:Стана ми гадно за divuy няма ли заинтересовани? :?

Той сигурно вече си е намерил любима!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Stefcheto88 » 24 Фев 2018, 00:22

Принципно всичките сайтове за запознанства са се обърнали на места за намиране на бърз ***.. Пробвайте тук, този е нов и обещават да го подържат единствено като сайт за хора търсещи сериозна връзка, дано: http://zapoznalnik.com
Stefcheto88
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Фев 2018, 00:19

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 24 Фев 2018, 22:08

Stefcheto88 написа:Принципно всичките сайтове за запознанства са се обърнали на места за намиране на бърз ***.. Пробвайте тук, този е нов и обещават да го подържат единствено като сайт за хора търсещи сериозна връзка, дано: http://zapoznalnik.com

Стефи, ти какво имаш против бързия секс? Много по-хубав е от бавното запознанство :)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 26 Фев 2018, 16:11

Stefcheto88 написа:Принципно всичките сайтове за запознанства са се обърнали на места за намиране на бърз ***.. Пробвайте тук, този е нов и обещават да го подържат единствено като сайт за хора търсещи сериозна връзка, дано: http://zapoznalnik.com

Стефи, този сайт не съм го пробвала, мисля да го опитам и него да видим колко половинки мога да събера, че да се превърна в една мноо щастлива луна :P Г-н, Иванов, моля да оставите симпатичното и романтично момиче на мира, нека продължи да пълни чистата си и неопетнена от бърз секс душа с представата за принца.. човек в крайна сметка попада на него, нали :) иначе Ви подкрепям с две ръце за бързия секс, който верно е възможен най-вече в такива сайтове, впрочем може човек да научи много за хората, които ни заобикалят от тях и реалноста далеч не е толкова виртуална, колкото изглежда... особено ако обекта на запознанството ти излезе иззад компютъра и ти се изтъпанчи в цялата си прелест :) Йей :chickencatch:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 26 Фев 2018, 18:10

Тъжна Луна написа:
Stefcheto88 написа:Принципно всичките сайтове за запознанства са се обърнали на места за намиране на бърз ***.. Пробвайте тук, този е нов и обещават да го подържат единствено като сайт за хора търсещи сериозна връзка, дано: http://zapoznalnik.com

Стефи, този сайт не съм го пробвала, мисля да го опитам и него да видим колко половинки мога да събера, че да се превърна в една мноо щастлива луна :P Г-н, Иванов, моля да оставите симпатичното и романтично момиче на мира, нека продължи да пълни чистата си и неопетнена от бърз секс душа с представата за принца.. човек в крайна сметка попада на него, нали :) иначе Ви подкрепям с две ръце за бързия секс, който верно е възможен най-вече в такива сайтове, впрочем може човек да научи много за хората, които ни заобикалят от тях и реалноста далеч не е толкова виртуална, колкото изглежда... особено ако обекта на запознанството ти излезе иззад компютъра и ти се изтъпанчи в цялата си прелест :) Йей :chickencatch:

Бързият секс е възможен само, ако луната е Щастлива :) :cheerleaderkid:
Доколкото помня от опита си на сърфиращ из такива сайтове /надскочих ги :)/, често бързият секс се оказва бавна и мъчителна агония.
- изслушай ме
- води ме на кино
- абе, една сметка за ток имам
- ти 20 лева нямаш ли излишни? :cheerleaderkid:
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 26 Фев 2018, 18:25

Така и така ще се регистрирам в новия сайт, гледам че получавам прекрасни идеи. Значи ще ги имам предвид.. пък и щастието приключва със сметката на тока и идва с бързия секс.. така казват :cheerleadersmileygirl:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 26 Фев 2018, 18:37

Тъжна Луна написа:Така и така ще се регистрирам в новия сайт, гледам че получавам прекрасни идеи. Значи ще ги имам предвид.. пък и щастието приключва със сметката на тока и идва с бързия секс.. така казват :cheerleadersmileygirl:

Виж какво хубаво индианско име си си избрала, какво казват шаманите по темата?
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 27 Фев 2018, 13:01

Viktor.Ivanov написа:
Тъжна Луна написа:Така и така ще се регистрирам в новия сайт, гледам че получавам прекрасни идеи. Значи ще ги имам предвид.. пък и щастието приключва със сметката на тока и идва с бързия секс.. така казват :cheerleadersmileygirl:

Виж какво хубаво индианско име си си избрала, какво казват шаманите по темата?

https://www.youtube.com/watch?v=rC-lursl1ZI
А.. индианското ми име е Дивият кон - Родените под този знак чувстват нужда да оставят духа си да лети свободно. Те обичат компанията на много хора и им е извънредно трудно, когато трябва да превъзмогват самотата. Те са енергични, постоянно са в движение. Успяват да направят кариера със своята упоритост, но в любовта трудно задържат някого до себе си, защото обичат да не бъдат ограничавани. Понякога се дразнят от границите, които им поставят родителите или началниците. Ва такива случаи правят на инат. Те са гъвкави и са в състояние да направят всичко, за да променят положението, в което искат да ги въвлекат било в положителна, било в отрицателна насока.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 27 Фев 2018, 14:55

Тъжна Луна написа:
Viktor.Ivanov написа:
Тъжна Луна написа:Така и така ще се регистрирам в новия сайт, гледам че получавам прекрасни идеи. Значи ще ги имам предвид.. пък и щастието приключва със сметката на тока и идва с бързия секс.. така казват :cheerleadersmileygirl:

Виж какво хубаво индианско име си си избрала, какво казват шаманите по темата?

https://www.youtube.com/watch?v=rC-lursl1ZI
А.. индианското ми име е Дивият кон - Родените под този знак чувстват нужда да оставят духа си да лети свободно. Те обичат компанията на много хора и им е извънредно трудно, когато трябва да превъзмогват самотата. Те са енергични, постоянно са в движение. Успяват да направят кариера със своята упоритост, но в любовта трудно задържат някого до себе си, защото обичат да не бъдат ограничавани. Понякога се дразнят от границите, които им поставят родителите или началниците. Ва такива случаи правят на инат. Те са гъвкави и са в състояние да направят всичко, за да променят положението, в което искат да ги въвлекат било в положителна, било в отрицателна насока.

Може ли Тъжна луна на Див Кон да се води, при това да е и песен на някакъв Константин :)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 28 Фев 2018, 14:53

[/quote]Може ли Тъжна луна на Див Кон да се води, при това да е и песен на някакъв Константин :)[/quote]
Вичко е възможно в тоА живот, г-н Иванов. И прасетата летят, и сайтовете за запознанства процъфтяват, ама какво ли разбирате Вие, когато не сте в тях :duel: Мога да Ви светна, че в днешно време сайтовете за запознанства са по-скоро отживелица. Сега хората са се ориентирали към приложения за запознанства (през телефона), но за това ще разправяме на драгите читатели във форума в някой друг епизод :dreads:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта