Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот bonbon » 02 Мар 2018, 18:18

Drama_Queen написа:Знааачии, аман от разбирачи!!!! Постоянно съдите хората в сайтовете, ама аз вече 4 гаджета съм си намерила от там и всички много ме обичаха. Купуваха ми подаръци, водиха ме на дискотеки, където поръчвах най-скъпата водка и уйски!!! :cheerleaderkid: Писна ми!!! Писна ми от хора, на които никой не им връзва и си го искарват по форумите да се подиграват на хората, които имат повече късмет от тях!!! :hammer: Завистливи лайненца!!! Сигурно всичките имате пъпки и пъпкотрепачът не помага!!! Идете на салса и да се преключва!!! :banghead:

Ами защо още не си с тях, като са толкова готини били :lol: ? Аз съм на мнение, че в тия сайтове са най-смахнатите, неставащи за сериозна връзка хора.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 02 Мар 2018, 20:10

Тъжна Луна написа:Пълно е с тъжни пенсионери, които не могат да вържат две думи на кръст и постоянно се фукат колко били потентни. Тва не е мойто място, ще си търся друго!!! :chickencatch:

Добре, че съм в предпенсионна и не се фукам :)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 07 Мар 2018, 14:27

Viktor.Ivanov написа:
Тъжна Луна написа:Пълно е с тъжни пенсионери, които не могат да вържат две думи на кръст и постоянно се фукат колко били потентни. Тва не е мойто място, ще си търся друго!!! :chickencatch:

Добре, че съм в предпенсионна и не се фукам :)

Значи сайтовете за запознанства имат крещяща нужда от такива като теб (намиг)
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Drama_Queen » 07 Мар 2018, 15:04

bonbon написа:
Drama_Queen написа:Знааачии, аман от разбирачи!!!! Постоянно съдите хората в сайтовете, ама аз вече 4 гаджета съм си намерила от там и всички много ме обичаха. Купуваха ми подаръци, водиха ме на дискотеки, където поръчвах най-скъпата водка и уйски!!! :cheerleaderkid: Писна ми!!! Писна ми от хора, на които никой не им връзва и си го искарват по форумите да се подиграват на хората, които имат повече късмет от тях!!! :hammer: Завистливи лайненца!!! Сигурно всичките имате пъпки и пъпкотрепачът не помага!!! Идете на салса и да се преключва!!! :banghead:

Ами защо още не си с тях, като са толкова готини били :lol: ? Аз съм на мнение, че в тия сайтове са най-смахнатите, неставащи за сериозна връзка хора.

Вж ся, мацка ли си ква си не та знам!!! Точно ТИ в някъв си форум да ми даваш тон в живота що съм или не съм с гаджетата ми!!! :pistoldouble: Ако искаш да знаеш причините са МНОГО!!! изобщо няма никакво значение,че съм ги намерила в сайт за запознанства. :screaming: нивга не се знае от де ще ти изкочи късмета!!! мен мама така ме е учила! освен тва извън сайтовете има по-смахнати. нито искат да излизате, нито да идете в мола, а ако случайно излезете то ще е.. ОМГ на пейката в парка.. НЕ, МЕРСИ!!! :nocomment: в това никакво бъдеще няма.. хаха :+1:
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот bonbon » 07 Мар 2018, 17:51

Drama_Queen написа:
bonbon написа:
Drama_Queen написа:Знааачии, аман от разбирачи!!!! Постоянно съдите хората в сайтовете, ама аз вече 4 гаджета съм си намерила от там и всички много ме обичаха. Купуваха ми подаръци, водиха ме на дискотеки, където поръчвах най-скъпата водка и уйски!!! :cheerleaderkid: Писна ми!!! Писна ми от хора, на които никой не им връзва и си го искарват по форумите да се подиграват на хората, които имат повече късмет от тях!!! :hammer: Завистливи лайненца!!! Сигурно всичките имате пъпки и пъпкотрепачът не помага!!! Идете на салса и да се преключва!!! :banghead:

Ами защо още не си с тях, като са толкова готини били :lol: ? Аз съм на мнение, че в тия сайтове са най-смахнатите, неставащи за сериозна връзка хора.

Вж ся, мацка ли си ква си не та знам!!! Точно ТИ в някъв си форум да ми даваш тон в живота що съм или не съм с гаджетата ми!!! :pistoldouble: Ако искаш да знаеш причините са МНОГО!!! изобщо няма никакво значение,че съм ги намерила в сайт за запознанства. :screaming: нивга не се знае от де ще ти изкочи късмета!!! мен мама така ме е учила! освен тва извън сайтовете има по-смахнати. нито искат да излизате, нито да идете в мола, а ако случайно излезете то ще е.. ОМГ на пейката в парка.. НЕ, МЕРСИ!!! :nocomment: в това никакво бъдеще няма.. хаха :+1:

Като те гледам как палиш от четвърт, ясна работата :lol: :mrgreen: . Ама съм съгласна, че и тия извън форумите не са цвете за мирисане. Не знам какво става с хората, но все по-рядко можеш да срещнеш читав човек.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 10 Мар 2018, 00:11

Тъжна Луна написа:
Viktor.Ivanov написа:
Тъжна Луна написа:Пълно е с тъжни пенсионери, които не могат да вържат две думи на кръст и постоянно се фукат колко били потентни. Тва не е мойто място, ще си търся друго!!! :chickencatch:

Добре, че съм в предпенсионна и не се фукам :)

Значи сайтовете за запознанства имат крещяща нужда от такива като теб (намиг)

Взе да ме радва това ласкателство :)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот kauda » 11 Мар 2018, 09:21

Не мисля, че е трудно да се срещне читав човек, дали в сайтове или извън тях. Просто хората трябва да дават шанс, жените не знаем какво искаме, или по-точно знаем - да ни водят на Малдивите, да сме обожавани и умолявани, а в същото време търсим сериозен мъж. Като сложим и жалкия флирт, на който ставам свидетел напоследък, картинката става пълна.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 12 Мар 2018, 15:12

kauda написа:Не мисля, че е трудно да се срещне читав човек, дали в сайтове или извън тях. Просто хората трябва да дават шанс, жените не знаем какво искаме, или по-точно знаем - да ни водят на Малдивите, да сме обожавани и умолявани, а в същото време търсим сериозен мъж. Като сложим и жалкия флирт, на който ставам свидетел напоследък, картинката става пълна.

:+1:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 12 Мар 2018, 15:44

жалкия флирт
ko prai6
ok
ko sh kaish se vidim
hubo
utre?
hubo
pokaji si koteto
:heartbeating:
na :shocked:
geee, got, iskam da te chukam :hammer:
stava, useshtam se tvoya robinia :chickencatch:
ti nacepen batko li si? :chopwood:
ne, no imam golf :car:
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 13 Мар 2018, 14:23

Viktor.Ivanov написа:жалкия флирт
ko prai6
ok
ko sh kaish se vidim
hubo
utre?
hubo
pokaji si koteto
:heartbeating:
na :shocked:
geee, got, iskam da te chukam :hammer:
stava, useshtam se tvoya robinia :chickencatch:
ti nacepen batko li si? :chopwood:
ne, no imam golf :car:

Виж ся :)) Тва сто процента от нейде си си го копнал. истинските мАже в сайтовете не правят така.. В голяма част от случаите протича ей така:
Какво прави красива жена като теб тук?/кво си търсиш?
отговор: Търси си боя..
ОбвАрзана ли си?
отговор: Тц.
Щооооо? А искаш ли да си???
или:
Iskash ,i da mi go vidid6? Znae6 li kolko e hubav?

Г-н Иванов, обаче има и други разговори измежду тия, не мой да поставяш всичко под общ знаменател. Повечето колежки пък си търсят спонсори, но тук сме се събрали да говорим за цветята и розите.. нали?!
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron